03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

גלריות טנזניה

נסענו שני זוגות לספארי של שבוע בטנזניה. האירוע היה מרתק וענה הרבה מעבר לציפיות שלנו. השרות שקיבלנו מהחברה בכלל ומטל בפרט היה מעולה, עם כול הרצון, ויחס אישי מעולה. ממליץ לכול אחד שמתלבט לגבי הטיול, לקום ולנסוע - לא תתחרטו. וטנזניה טריפ היא בחירה טובה. דני רונת.
דני רונת
תל אביב

טיול פשוט מדהים!

לכל הצוות המקסים של טנזניה טריפ, תודה על הטיול הפרטי המהמם שבניתם בשבילי ובשביל אשתי ובשביל החברים שלנו נועם ושירלי. הצוות שלכם הכי איכפתי בעולם, ישב איתנו כמה שעות טובות עד השוא מצא ביחד עם כולנו את הטיול והמסלולים והמלונות שהכי טובים לנו ולרצונות שלנו. המדריך שלנו היה תותח אמיתי. יודע הכל, מתמצא בהכל, מכיר את טנזניה יותר טוב מאשר אני מכיר את ת"א. איש מקצוע מהדרגה הכי גבוה. תודה על טיול מדהים. חזרנו בעננים.
מאור ושלומית מאוזנר (וגם בשם נועם ושירלי רביב)
חולון
יצאנו לטיול בר מצווה לא שגרתי ובלתי נשכח בטנזניה, תחת תכנונה המעולה של סיוון, ועכשיו הזמן לתודה. לא יכולנו לדמיין מסע משמעותי ומהנה יותר. ילדינו ואנחנו פגשנו שבטים עתיקים וראינו איך הם חוגגים את המעבר מילדות לבגרות (לא לוותר על טקס הקפיצות של המסאי - מהמם), נהנינו מטיולי ספארי בשמורות הכי יפות שיש - סרנגטי, נגורונגורו וטרנגירי, והמדריך המקומי סאל פשוט העשיר את הטיול ואותנו עם ידע בלתי נגמר על הטבע והחיות סביבנו. אז תודה מכולנו.
אורן ונטע בר
צורן

גלריות
5 (100%) 10 votes