03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה

חצי טנזניה חצי זנזיבר

8 ימי טיול לטנזניה – 4 בטנזניה + 4 בזנזיבר. ספארי בשמורות החשובות בטנזניה וחופשה בזנזיבר.

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - מקומות אחרונים לטיסות הישירות בחופשת פסח

טיול מאורגן בפסח אל השמורות המופלאות בטנזניה

טיול מאורגן בפסח אל השמורות המופלאות בטנזניה
7 ימים | הדרכה בעברית | טיסות ישירות | אפריל 2018
מועד היציאה: 31/03/2018

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

לשאלות צרו עימנו קשר

טנזניה עם ילדים – טיול משפחות לטנזניה

טנזניה וזנזיבר למשפחותטנזניה היא יעד פשוט נפלא לטיול משפחות עם ילדים. ומה הפלא? איזה ילד לא ירצה לצעוד ישר לתוך סרט טבע של ערוץ הנשיונל ג’יאוגרפיק?  לצד שמורות הטבע המרתקות של טנזניה – שהילדים נהנים בהן לא פחות ואולי אפילו יותר מההורים – יש לא מעט אטרקציות נוספות, המתאימות במיוחד לילדים. משפחות שטיילו ביחד עם הילדים בטנזניה מספרות, כי מדובר באחת מהחוויות המסעירות, המרגשות, והמגבשות ביותר שהמשפחה עברה ביחד. הנה כמה מהאטרקציות היותר מרתקות, שילדים יאהבו במיוחד.

 

טיסה בכדור פורח מעל שמורת הסרנגטי
מה יכול להלהיב ילדים יותר מאשר מסע חלומי בכדור פורח? הטיול מתחיל בשעות מוקדמות של הבוקר ומאפשר לראות את הזריחה מגובה רב. בחלק מהמסע נמצאים בגובה של מאות מטרים מעל פני הקרקע – חוויה הסוחטת קריאות התפעלות מהילדים. בחלקים אחרים מהמסע מנמיכים לגובה נמוך יחסית כדי לראות את בעלי החיים במלוא עוצמתם, עסוקים במרדפים ובמאבקי ההישרדות שהטבע מכתיב. אפשר כמובן גם לצלם את החיות מהכדור.

 

קמפינג בלב שמורת ימת מניירה
קמפינג ליילי בלב שמורת ימת מניירה היא פעילות שילדים יעריכו במיוחד. התנאים בשמורה מאפשרים לגור באוהל מרווח ונוח המתאים גם למשפחות – ואין חוויה מסעירה יותר לילדים מאפשר שנת לילה באוהל בלב שמורת טבע בטנזניה.  

 

טראק לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו (במסלול המתאים למשפחות עם ילדים)
איזה ילד לא ירצה להעלות לפייסבוק תמונה שבה הוא מחייך על פסגת אחד מההרים הגבוהים בעולם? ילדים מגיל 10 ומעלה מורשים לערוך טראק לפסגת הר הקילימנג’רו, המתנשא לגובה 5,895 מטרים.  משפחות שטיפסו ביחד עם הילדים על הר הקילימנג’רו מספרות, כי מדובר בחוויה שנחרתה בזיכרון המשפחתי כאחת מהחוויות החזקות, המרגשות, והמגבשות ביותר שהמשפחה עברה ביחד. קיימים 7 מסלולים שונים לטיפוס אל פסגת הקילימנג’רו. המסלול המקובל לטיפוס עבור משפחות עם ילדים הוא מסלול מרנגו, המכונה גם “מסלול קוקה קולה”, משום שהוא מסלול קלאסי, שמתאים כמעט לכולם. הגישה למסלול מרנגו היא מצדו הדרומי של ההר, והטיפוס אורך 5-6 ימים. אפשרות אחרת היא בחירה במסלול למושו, שמאפשר לילדים פרק זמן ארוך יחסית בשביל להתרגל לתנאי השטח. הגישה למסלול למושו היא מצדו המערבי של ההר, והטיפוס אורך 6-8 ימים. אולי יעניין אותך: מסלולים לפסגת הקילימנג’רו, או טראק לפסגת הקלימנגרו

 

ביקור בכפר של בני שבט המסאי
במרחק נסיעה משמורת הסרנגטי שוכן כפר ציורי של בני שבט המסאי. ילדים ובני נוער מתפעלים במיוחד מאורח החיים הייחודי של בני השבט: מהגלימות האדומות הבוהקות שהם עוטים לגופם, מן העבודה שבני השבט ניזונים בעיקר מדם פרות ומחלב, מהטקסים הססגוניים שהם מקיימים, הכוללים ריקודים, שירה, ותלבושות ססגוניות. בני השבט ידידותיים ומסבירי פנים למטיילים ונהנים לספר לילדים על מסעות הצייד האמיצים שלהם ועל תרבותם העתיקה.
אולי יעניין אותך גם: לראות איך נראה ביקור שבטים בטנזניה, מידע נוסף על שבט המסאי.  

 

טיול אופניים מסביב לשמורת ימת מניירה
מסע אופניים בן חצי יום עד יום שלם, במסלול מעגלי מסביב לשמורת ימת מניירה היפיפיה. במהלך המסלול ניתן לראות בעלי חיים וגם להתרשם מהטבע הפראי של השמורה, מימת מניירה, ממפלי המים המרהיבים שלה, וממשטחי העשב הירוק והאינסופי. טיול שמתאים לילדים, לבני נוער ולכל המשפחה. הטיול מהווה חווייה משפחתית מגבשת, שהילדים וההורים יהנו ממנו ויאהבו להיזכר בה גם לאחר החזרה לארץ.

 

ביקור בפארק הנחשים שליד העיר ארושה (Meserani Snake Park)
פארק הנחשים הממוקם בקרבת העיר ארושה אהוב במיוחד על ילדים ובני נוער. הפארק מזמן תצפית מרתקת על זנים ייחודיים של נחשים ארסיים, כמו גם על סוגים נוספים של זוחלים כדוגמת מינים שונים של לטאת הכוח (לטאות הנחשבות לבעלות אינטליגנציה גבוהה, שחלקן אף יודעות לספור) ותנינים.

 

שייט ספארי על נהר הרופיג’י בשמורת סאלוס
ילדים יהנו במיוחד משייט ספארי על נהר הרופיגי’ הענק (Rufiji River), העובר באזורים נרחבים של שמורת סאלוס, שבדרום טנזניה. השייט נערך בינות לעשרות מינים שונים של בעלי חיים וציפורים צבעוניות, שנהר הרופיג’י מושך אליו, ומאפשר לילדים לקיים מגע קרוב וכמעט בלתי אמצעי עם הטבע.

 

לקבלת פרטים נוספים צרו איתנו קשר בטלפון 03-9799923 או דרך עמוד – צור קשר
לחץ למעבר לרשימת הטיולים הקרובים – כאן

לשאלות צרו עימנו קשר

תודה רבה למאיר שאירגן לנו ירח דבש מהסרטים!! מהטלפון הראשון ידענו שזה הבנאדם שאנחנו רוצים שיארגן לנו את הטיול.. הרבה מקצועיות אכפתיות ורצון טוב למלא את משאלותינו. הגענו לטנזניה ופגשנו את המדריך המקסים שלנו ג'קוב שהיה גם הוא מקצועי ביותר, מלא בידע מרתק, איש שיחה ובעיקר חבר שדואג שיהיה לנו כל הזמן טוב, שמח ומעניין. טיילנו בשמורות, ישנו בלודג'ים מפנקים ביותר, אכלנו טוב ונהנינו! בנוסף עשינו בוקר תעופה (תרתי משמע) בכדור פורח בשמורת טרנגירי- מומלץ ביותר.. חוויה בלתי נשכחת. משם המשכנו לזנזיבר וכמובן שגם שם היתה לנו חוויה נעימה ומרגשת. כל הטיול זכינו להפתעות ופינוקים שמאיר דאג לנו.. בכל מקום שהגענו ברכו אותנו במזל טוב על הירח דבש ופינקו אותנו בכל טוב. אין ספק שזו היתה בחירה נכונה ונבונה תודה רבה לטנזניה טריפ על טיול מושלם לטנזניה וחוויה מיוחדת במינה, ובפרט למאיר על שירות מעולה מהתחלה ועד הסוף, רמות אכפתיות גבוהות ועל זה שארגן לנו טיול של פעם בחיים!
ליהי לינדר
תל אביב
לטל קופרמן ולחברת My Trip, ברצוננו להודות לכם על הטיול המקסים לטנזניה: לפני ימים אחדים שבנו מטיול משפחתי בן שבוע. היה מדהים ומרתק, מגוון ומאורגן למופת. זכינו לבקר בארץ מפתיעה ומעניינת, להכיר מקרוב תרבויות, שכאילו נלקחו מעולמות אחרים, ולהתרגש בספארי ממפגשים עם בעלי-החיים בביתם הטבעי. כל זאת בליווי צמוד של אדסון - מדריך מקצועי, מצויין ושופע ידע, ברכב ספארי משודרג. הלינה והארוחות בלודג'ים ברמה הגבוהה ביותר היו מפנקות ותרמו גם הן לחווייה המושלמת. נהנינו כולנו וחזרנו עם חווייה לתמיד ועם טעם של עוד. תודה רבה!
משפ' סלונים
''אזור זה בעולם, טיול מסוג כזה (ספארי) ממש לא בשבילי'', זה מה שאמרתי וחשבתי בעבר. החלטתי להגשים חלום לציקה, שאוהב להיות צמוד לטלוויזיה ל- national geographic . מסתבר, שחלום זה היה משותף לשנינו, בלי שאדע מראש. זאת הבנתי, תוך כדי הטיול עצמו. הטיול החל בתכנון המשותף אתך, בבחירת המסלול, בבחירת הלודג'ים, בהיסוסים ובשאלות האין סופיות שלנו, שנענו תמיד בחיוך, סבלנות ובעיקר עם המון ידע על מה שעומד להיות. בהגיענו לארושה בטנזניה פגשנו את ג'קוב, מדריך חייכן, מקצועי, ידען והבנו שכל ההבטחות מתממשות. כל יום בטיול היה יפה יותר מקודמו, כל יום צפן חוויות מרגשות עם המון הפתעות. אם חשבנו, שנראה המון צהוב הופתענו בירוק עם גוונים משגעים, אם חשבנו שאין מים באזור זה ויבש ראינו הרבה מקורות מים במקומות מיוחדים, צפינו בצייד של לביאות (מסכנה הזברה) ועוד. לאורך הטיול הרגשנו את ידך המכוונת, את תשומת הלב לכל הפרטים אם גדולים ואם קטנים, שהיו חשובים עבורנו. הרגשנו ביטחון, נוחיות וכל מה שאפשר לבקש בטיול מיוחד מסוג זה. תודה מעומק הלב על שרות מקצועי, סבלני עם הכנה מדויקת, שכללה המון פרטים חשובים. תודה על בחירת ג'קוב. תודה על טיול אחר שלא דומה לטיולים שעשינו בעבר, מיוחד, מושלם. מחכים לטיול הבא שלנו בעזרתך. חיבוק ענק , אורית וציקה דלל
אורית דלל