03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה

9 ימים מרתקים של ספארי בשמורות המפורסמות של טנזניה, בהם מצוי המגוון הגדול ביותר של בעלי חיים וציפורים.

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה – טיול פרטי
8 לילות | 9 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

9 ימים מרתקים של ספארי בשמורות המפורסמות של טנזניה, בהם מצוי המגוון הגדול ביותר של בעלי חיים וציפורים. נצא לספארי מרתק בשמורת טרנגירה, בינות ל-20,000 פילים אפריקאיים משוטטים ועצי באובאב מרהיבים, שרוחב גזעם מעל 10 מטרים (!). נצפה באוכלוסיית השימפנזים הגדולה (1,000 פרטים) של שמורת מהלה, ונכיר את שמורת הסרנגטי, השמורה העשירה ביותר בעולם במספר אוכלי העשב החיים בה. מהסרנגטי נודדים מידי שנה בעונת “הנדידה הגדולה” כ-2 מיליון גנו, 600 אלף זברות ואנטילופות שונות מטנזניה צפונה אל מישורי המארה בקניה. בעלי החיים שכילו את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי חוצים את הנהר אל עבר אזורי העשב הירוק שבקניה. להקות גדולות של תנינים צופים בעדרים שחוצים את הנהר, וממתנים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שחזה בנדידה הגדולה ובמראות הדרמטיים של חציית הנהר, לא ישכח חוויה זו במהרה. נקנח את הטיול במפגש מרגש עם בני שבט המסאי הססגוני, שמזונו מבוסס אך ורק על חלב ו…דם, אותם הוא מפיק מאלפי הפרות שהוא מגדל למחייתו.

כדי לכסות שטח נרחב שכזה המשתרע מגבול טנזניה-קניה ועד הרי מהלה שבמזרח אגם טנגניקה נשתמש במטוסים קלים שיביאו אותנו במהירות לאזורי הטיול המרכזיים. הלינה תהיה בלודגים בלב השמורות על בסיס פנסיון מלא.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

» הנחה לילד מתחת לגיל 12 יחד עם שני מבוגרים: 550$
» הנחה לילד מתחת לגיל 12 עם מבוגר אחד: 400$
» הנחה לנוער עד גיל 15 עם שני מבוגרים: 325$
» הנחה לנוער גלאי 12 עד 15 יחד עם מבוגר בחדר: 300$
» מחירים מיוחדים לקבוצות.

המחיר כולל:
» טיסה בין לאומית ת”א – ארושה – ת”א (דרך יעד ביניים)
» טיסות במטוסים קלים לשמורת מהלה וממנה
» שייט לפי התוכנית
» רכבי ספארי 4X4 עם גג נפתח לצפייה וצילום
» לינה בלודג’ים בלב השמורות על בסיס פנסיון מלא
» מדריכים/נהגים מקומיים דוברי אנגלית
» מים מינרלים במהלך הספארי
» כניסה לכל האתרים והשמורות

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות בעלות אופי אישי
» שתייה קלה במהלך הארוחות

  • ניתן להוסיף יום טיול בשמורת לוע הנגורונגורו (Ngorongoro). במקרה זה החזרה לארץ תהיה ביום ה-11 לטיול.
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  •  ניתן להוסיף 3-4 ימי נופש בזנזיבר בתום הטיול. במקרה זה הטיסה חזרה לת”א תתבצע מזנזיבר ותתווסף טיסת פנים מארושה לזנזיבר.
  • נדרש חיסון נגד הקדחת הצהובה.

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. מרבית המקומות שאנחנו מטיילים בהם נמצאים בגובה של כ-2,000 מטר מעל פני הים ובגובה זה הטמפרטורות נעות בין 20 ל-25 מעלות במהלך היום ובין 10 ל-12 מעלות בלילה. כמובן, שבמקומות גבוהים יותר הטמפרטורה יורדת. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר לעצמו את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר. פסח מהווה את אחד משיאי עונת התיירות: ישראלים רבים מעדיפים ליסוע לטנזניה בפסח, במהלך העונה הרטובה דווקא, כך הם מנצלים את ימי החופש וגם נהנים מירידת מחירים.

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

השנה שינינו את השגרה וטיילנו באפריקה. לפני הטיול לא ידענו לאן לנסוע,מתי ואיך. דברנו עם מספר חברות שונות עד שלא נפגשנו עם מאיר שטרית מהחברה. יחד תכננו מסלול,תקופה,זמן ורמת הטיול בטנזניה וקבלנו טיול מצד אחד כפרטי למשפחתנו, ומצד שני מאורגן מטעם החברה מרגע ראשון ועד לחזרה ארצה. הכל היה בהתאם לתכנית ולפעמים לעבר. ראינו המון דברים וחיות. באמצע הסאפרי נפגשנו עם … מאיר שבדק את שירות של המדריכים המקומיים,רמת המלונות,מסלולים החדשים ועוד מיליון דברים מסביב. מאוד ממליץ על החברה וכמובן על חבר שלנו מאיר.
בוריס&סטלנה.
בית שמש
לכל המתלבטים האם לשכור את שרותיה של "טנזניה טריפ" או של חברה ידועה יותר... החלטתי לפרסם את המכתב, מפני שאני עצמי מאד התלבטתי באיזו חברה לבחור. תהיתי האם אני שמה את כספי על קרן הצבי? מי שמע על החברה זו - "טנזניה טריפ"? האם זו חברה אמינה או לא.. המון שאלות. אבל לאחר שחזרתי מהטיול המדהים שהיה לנו, אני ממליצה עליהם בפה מלא!! יצאנו משפחה בת 10 נפשות לטיול משפחתי בשני ג'יפים מאד נוחים. ראשית זכיתי בארץ ללווי מרשים על ידי דורון. על כל שאלה או התלבטות שהיתה לי – הוא ענה בסבלות ובאריכות. הטיול היה מאורגן לעילה ולעילה. המדריכים יעקב ואדסון – מקצועיים, עם ידע עצום בכל תחום. אדיבות ונינוחות היו תכונות שהם ניחנו בהן - בענק. תוכנית הטיול הייתה מרתקת ובעיקר הטיפול בנו. בכל בוקר חיכה לנו מקרר באוטו עמוס במים קרים, ארוחות הצהרים ארוזות בקופסאות וקדימה לדרך. תוכנית הטיול נבנתה כהלכה, השמורות בהן טיילנו היו מגוונות מאד הן מבחינת תצורת השטח והנוף והן מבחינת אוכלוסיית בעלי החיים. הלודג'ים – לא מהעולם הזה. בקיצור - חברה שהייתי ממליצה לכל חברי לנסוע בה!!!
נעמי יסעור

טיול פשוט מדהים!

לכל הצוות המקסים של טנזניה טריפ, תודה על הטיול הפרטי המהמם שבניתם בשבילי ובשביל אשתי ובשביל החברים שלנו נועם ושירלי. הצוות שלכם הכי איכפתי בעולם, ישב איתנו כמה שעות טובות עד השוא מצא ביחד עם כולנו את הטיול והמסלולים והמלונות שהכי טובים לנו ולרצונות שלנו. המדריך שלנו היה תותח אמיתי. יודע הכל, מתמצא בהכל, מכיר את טנזניה יותר טוב מאשר אני מכיר את ת"א. איש מקצוע מהדרגה הכי גבוה. תודה על טיול מדהים. חזרנו בעננים.
מאור ושלומית מאוזנר (וגם בשם נועם ושירלי רביב)
חולון

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה
5 (100%) 9 vote[s]