03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

ממישורי הסרנגטי אל חוף טנגניקה

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה

9 ימים מרתקים של ספארי בשמורות המפורסמות של טנזניה, בהם מצוי המגוון הגדול ביותר של בעלי חיים וציפורים.

ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה – טיול פרטי

8 לילות | 9 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – ממישורי הסרנגטי אל השימפנזים שלחוף אגם טנגניקה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

9 ימים מרתקים של ספארי בשמורות המפורסמות של טנזניה, בהם מצוי המגוון הגדול ביותר של בעלי חיים וציפורים. נצא לספארי מרתק בשמורת טרנגירי, בינות ל-20,000 פילים אפריקאיים משוטטים ועצי באובאב מרהיבים, שרוחב גזעם מעל 10 מטרים. נצפה באוכלוסיית השימפנזים הגדולה (1,000 פרטים) של שמורת מהלה, ונכיר את שמורת הסרנגטי, השמורה העשירה ביותר בעולם במספר אוכלי העשב החיים בה.

מהסרנגטי נודדים מידי שנה בעונת “הנדידה הגדולה” כ-2 מיליון גנו, 600 אלף זברות ואנטילופות שונות מטנזניה צפונה אל מישורי המארה בקניה. בעלי החיים שכילו את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי חוצים את הנהר אל עבר אזורי העשב הירוק שבקניה. להקות גדולות של תנינים צופים בעדרים שחוצים את הנהר, וממתנים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שחזה בנדידה הגדולה ובמראות הדרמטיים של חציית הנהר, לא ישכח חוויה זו במהרה. נקנח את הטיול במפגש מרגש עם בני שבט המסאי הססגוני, שמזונם מבוסס אך ורק על חלב ו…דם, אותם הם מפיקים מאלפי הפרות שהם מגדלים למחייתם.

כדי לכסות שטח נרחב שכזה המשתרע מגבול טנזניה-קניה ועד הרי מהלה שבמזרח אגם טנגניקה נשתמש במטוסים קלים שיביאו אותנו במהירות לאזורי הטיול המרכזיים. הלינה תהיה בלודג’ים בלב השמורות, על בסיס פנסיון מלא.

 המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

» הנחה לילד מתחת לגיל 12 יחד עם שני מבוגרים: 550$
» הנחה לילד מתחת לגיל 12 עם מבוגר אחד: 400$
» הנחה לנוער עד גיל 15 עם שני מבוגרים: 325$
» הנחה לנוער גלאי 12 עד 15 יחד עם מבוגר בחדר: 300$
» מחירים מיוחדים לקבוצות.

המחיר כולל:
» טיסה בין לאומית ת”א – ארושה – ת”א (דרך יעד ביניים).
» טיסות במטוסים קלים לשמורת מהלה וממנה.
» שייט לפי התוכנית.
» רכבי ספארי 4X4 עם גג נפתח לצפייה וצילום.
» לינה בלודג’ים בלב השמורות, על בסיס פנסיון מלא.
» מדריכים / נהגים מקומיים דוברי אנגלית.
» מים מינרלים במהלך הספארי.
» כניסה לכל האתרים והשמורות.

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (בעלות של 50$).
» הוצאות בעלות אופי אישי.
» שתייה קלה במהלך הארוחות.

  • ניתן להוסיף יום טיול בשמורת לוע הנגורונגורו (Ngorongoro). במקרה זה, החזרה לארץ תהיה ביום ה-11 לטיול.
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  •  ניתן להוסיף 3-4 ימי נופש בזנזיבר בתום הטיול. במקרה זה, הטיסה חזרה לת”א תתבצע מזנזיבר ותתווסף טיסת פנים מארושה לזנזיבר.
  • נדרש חיסון נגד הקדחת הצהובה – נא להתייעץ עם משרד הבריאות.

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. מרבית המקומות שאנחנו מטיילים בהם נמצאים בגובה של כ-2,000 מטר מעל פני הים ובגובה זה הטמפרטורות נעות בין 20 ל-25 מעלות במהלך היום ובין 10 ל-12 מעלות בלילה. כמובן, שבמקומות גבוהים יותר הטמפרטורה יורדת. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר לעצמו את התקופה הנוחה לו באופן אישי.

העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר. פסח מהווה את אחד משיאי עונת התיירות: ישראלים רבים מעדיפים ליסוע לטנזניה בפסח, במהלך העונה הרטובה דווקא, כך הם מנצלים את ימי החופש וגם נהנים מירידת מחירים.

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

היי דורון, חזרנו היום מטיול של פעם בחיים, הבניית טיול שלך היתה ככ מוצלחת, מאוזנת, אין מילים להודות על טיול מושלם שעשית לנו. המדריך בטנזניה, אדסון, אישיות אמיתית, 5 ימים של חוויה בלתי נשכחת, המלון בזנזיבר חלום אמיתי, בריאן מקסים, היה מאה מתוך מאה, אין מילים, תודה ענקית על הכל ורד וגליה🙏🙏🙏
תודה על טיול של פעם בחיים!
ראשית גיורא מדריך מדהים לא רק בידע ( גוגל מהלך) אלא גם באישיות הנינוחה, ההיכרות שלו את המקומות והאנשים אליהם הגענו, ההמלצות הטובות ועוד הרבה מעבר לכך. כל יום היה חוויה מיוחדת בפני עצמה, המלונות מעולים!!! והאוכל טעים מאוד. עד לטיול זה לא הכרתי את חברת מיי טריפ. ללא ספק, לפני היעד הבא אתחיל לחפש אצלכם. תודה רבה על חוויה מיוחדת
משפחת עקיבא
עודד הוא מדריך מעולה שמשלב ידיעת החומר עם אכפתיות וראיה מקיפה של הקבוצה וצרכיה. בכל יום היה ברור שמישהו חשב ותכנן והשקיע בכדי שנהנה מהטיול. מסביב לעודד היו הרבה נהגים שעשו מעל ומעבר בכדי שנהנה . מבחינתנו הטיול הזה היה הצלחה! תודה רבה לכל הצוות

5/5 - (9 votes)