03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טנזניה מקצה לקצה

טנזניה מקצה לקצה

10 ימי ספארי מרתקים ברחבי טנזניה – משמורות הצפון  ועד שמורות הדרום

10 ימי ספארי בטנזניה – מהשמורות המפורסמות בצפון טנזניה ועד לשמורות הדרום הפראיות
מסלול זה מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים בטלפון 03-9799923

טיול פרטי – טנזניה מקצה לקצה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
10 ימי ספארי בטנזניה 

נתחיל את הטיול בשמורות הצפוניות: שמורת ימת מניירה, המפורסמת בלהקות הפלמינגו הגדולות שבה. נסייר בשמורת הסרנגטי, החשובה והמרתקת בשמורות טנזניה, בה מצוי המספר הגדול ביותר של בעלי החיים בעולם. נסייר במכתש נגורונגורו, המהווה בית לעשרות אלפי בעלי חיים, ביניהם טורפים רבים. נטוס דרומה לשמורת סאלוס, הגדולה בשמורות הטבע של אפריקה, בה נזכה לחזות באוכלוסיית הפילים הגדולה בעולם, עשרות אלפי גנו, אימפלות אריות, נמרים, ג’ירפות ועוד. שמורת סאלוס מרוחקת מאזורי התיירות של טנזניה ומרבית התיירים טרם גילו אותה. הודות לכך סאלוס שומרת על אופיה הפראי ובעלי החיים שבה מנהלים את חייהם כמעט ללא הפרעה מצדם של תיירים.

המחירים משתנים בהתאם לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

הנחות לילדים מתחת לגיל 16
מחירים מיוחדים לקבוצות.

המחיר כולל:
» טיסות בינלאומיות
» טיסות פנימיות מארושה לסאלוס ומסאלוס בחזרה לארושה
» ג’יפ ספארי 4X4
» נהג-מדריך מקצועי דובר אנגלית
» דמי כניסה לכל השמורות
» ביקור בכפר של שבט המסאי / הדזבה
»  מים מינרלים במהלך הספארי
» פנסיון מלא בימי הספארי

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות אישיות וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» טיפ למדריך המקומי

הערות:

  • יש להצטייד במזוודות רכות עד לגודל 24*17*7
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • יש לפנות למשקד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים
  • ניתן לשנות את מסלול הטיול.
  • ניתן לשדרג את הלודג’ים בספארי
  • ניתן להוסיף לטיול ימי נופש בזנזיבר
  • באשר לביטולים לאחר ביצוע ההרשמה: נא לעיין בתקנון החברה

בטנזניה מחירי הטיול משתנים בהתאם לעונה.

החודשים ינואר- פברואר, והתקופה שבין מחצית חודש יוני ועד לאוקטובר, מהוות את העונות היבשות, שהן עונות שיא בתיירות לטנזניה.
התקופה שמחודש מרס ועד למחצית יוני, והתקופה שמחודש נובמבר ועד למחצית דצמבר, מהוות את העונות הרטובות, הנחשבות ל- Low Season

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

טנזניה מקצה לקצה
4.8 (95.38%) 13 vote[s]