03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טנזניה מקצה לקצה

טנזניה מקצה לקצה

10 ימי ספארי מרתקים ברחבי טנזניה – משמורות הצפון  ועד שמורות הדרום

10 ימי ספארי בטנזניה – מהשמורות המפורסמות בצפון טנזניה ועד לשמורות הדרום הפראיות
מסלול זה מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים בטלפון 03-9799923

טיול פרטי – טנזניה מקצה לקצה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
10 ימי ספארי בטנזניה 

נתחיל את הטיול בשמורות הצפוניות: שמורת ימת מניירה, המפורסמת בלהקות הפלמינגו הגדולות שבה. נסייר בשמורת הסרנגטי, החשובה והמרתקת בשמורות טנזניה, בה מצוי המספר הגדול ביותר של בעלי החיים בעולם. נסייר במכתש נגורונגורו, המהווה בית לעשרות אלפי בעלי חיים, ביניהם טורפים רבים. נטוס דרומה לשמורת סאלוס, הגדולה בשמורות הטבע של אפריקה, בה נזכה לחזות באוכלוסיית הפילים הגדולה בעולם, עשרות אלפי גנו, אימפלות אריות, נמרים, ג’ירפות ועוד. שמורת סאלוס מרוחקת מאזורי התיירות של טנזניה ומרבית התיירים טרם גילו אותה. הודות לכך סאלוס שומרת על אופיה הפראי ובעלי החיים שבה מנהלים את חייהם כמעט ללא הפרעה מצדם של תיירים.

המחירים משתנים בהתאם לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

הנחות לילדים מתחת לגיל 16
מחירים מיוחדים לקבוצות.

המחיר כולל:
» טיסות בינלאומיות
» טיסות פנימיות מארושה לסאלוס ומסאלוס בחזרה לארושה
» ג’יפ ספארי 4X4
» נהג-מדריך מקצועי דובר אנגלית
» דמי כניסה לכל השמורות
» ביקור בכפר של שבט המסאי / הדזבה
»  מים מינרלים במהלך הספארי
» פנסיון מלא בימי הספארי

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות אישיות וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» טיפ למדריך המקומי

הערות:

  • יש להצטייד במזוודות רכות עד לגודל 24*17*7
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • יש לפנות למשקד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים
  • ניתן לשנות את מסלול הטיול.
  • ניתן לשדרג את הלודג’ים בספארי
  • ניתן להוסיף לטיול ימי נופש בזנזיבר
  • באשר לביטולים לאחר ביצוע ההרשמה: נא לעיין בתקנון החברה

בטנזניה מחירי הטיול משתנים בהתאם לעונה.

החודשים ינואר- פברואר, והתקופה שבין מחצית חודש יוני ועד לאוקטובר, מהוות את העונות היבשות, שהן עונות שיא בתיירות לטנזניה.
התקופה שמחודש מרס ועד למחצית יוני, והתקופה שמחודש נובמבר ועד למחצית דצמבר, מהוות את העונות הרטובות, הנחשבות ל- Low Season

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

טנזניה מקצה לקצה
4.5 (90%) 14 vote[s]