03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

ביטוח נסיעות לטנזניה

גם כאשר אנחנו נוסעים לטיול קצר באירופה הקלאסית, בפריז או ברומא, אנחנו מקפידים לרכוש פוליסת ביטוח לחו”ל, אשר מעניקה לנו כיסוי ביטוחי מקסימלי במצבים בלתי צפויים. מצבים כגון בעיות בריאות, מקרים המצריכים קבלת טיפול רפואי, הטסה רפואית ארצה ועוד. ואם כך הוא המצב כאשר מדובר בטיול לאירופה, הרי שכאשר מדובר בטיול ליבשת אפריקה, אנחנו מקפידים על נושא הביטוח הקפדה יתרה – משווים בין פוליסות שונות ומוודאים שרכשנו כיסוי ביטוחי שמקיף את כל טווח המצבים והמקרים האפשריים.

מניסיוננו בהוצאות טיולים לטנזניה והדרכת מטיילים בטנזניה, למדנו להבין עד כמה חשוב לרכוש פוליסת ביטוח שמפצה אתכם במקרים בהם אתם נאלצים לבטל או לדחות את הטיול. לכן, אנחנו ממליצים למי שמטיילים איתנו, לרכוש פוליסה כזאת. למה זה חשוב? ובכן, טיול לאפריקה בכלל ולטנזניה בפרט, יקר יותר בהשוואה לטיול לאירופה, ולכן ביטול של טיול כזה עלול להיות יקר מאוד. לכן, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח לחו”ל שכוללת סעיף המזכה אתכם בפיצוי בגין דחייה או ביטול הטיול.

בנוסף, אנחנו ממליצים מאוד לרכוש את הביטוח זמן קצר לאחר שרכשתם את חבילת הטיול לטנזניה. תארו לעצמכם שאתם חוגגים בר מצווה לבן הגדול ורכשתם חבילה של טיול פרטי לטנזניה לכם ולשלושת הילדים. את פוליסת הביטוח לחו”ל תכננתם לרכוש ימים ספורים בלבד לפני הנסיעה עצמה. אולם למרבה הצער, כשבועיים לפני הטיסה, חתן הבר מצווה שבר את הרגל ואתם נאלצים לדחות את הטיול למועד אחר. מכיוון שטרם רכשתם פוליסה, תאלצו לשלם על דחיית הטיול מבלי לקבל על כך פיצוי מהביטוח. אם הייתם רוכשים ביטוח זמן קצר לאחר שרכשתם את חבילת הטיול לטנזניה, הרי שהביטוח היה מכסה את העלות של ביטול הטיול, ומצב זה היה נמנע.

מכל הסיבות האלה ומסיבות רבות נוספות, מומלץ לברר היטב לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל, לקרוא את האותיות הקטנות של הפוליסה ואף להתייעץ עם מומחה.

שתהיה לכם נסיעה טובה ונתראה בטנזניה!

לפרטים על ביטוח נסיעות לטנזניה דרך חברת פספורטכרד – לחצו כאן

לשאלות צרו עימנו קשר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד

ביטוח נסיעות לטנזניה
5 (100%) 4 vote[s]