03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

ביטוח נסיעות לטנזניה

גם כאשר אנחנו נוסעים לטיול קצר באירופה הקלאסית, בפריז או ברומא, אנחנו מקפידים לרכוש פוליסת ביטוח לחו”ל, אשר מעניקה לנו כיסוי ביטוחי מקסימלי במצבים בלתי צפויים. מצבים כגון בעיות בריאות, מקרים המצריכים קבלת טיפול רפואי, הטסה רפואית ארצה ועוד. ואם כך הוא המצב כאשר מדובר בטיול לאירופה, הרי שכאשר מדובר בטיול ליבשת אפריקה, אנחנו מקפידים על נושא הביטוח הקפדה יתרה – משווים בין פוליסות שונות ומוודאים שרכשנו כיסוי ביטוחי שמקיף את כל טווח המצבים והמקרים האפשריים.

מניסיוננו בהוצאות טיולים לטנזניה והדרכת מטיילים בטנזניה, למדנו להבין עד כמה חשוב לרכוש פוליסת ביטוח שמפצה אתכם במקרים בהם אתם נאלצים לבטל או לדחות את הטיול. לכן, אנחנו ממליצים למי שמטיילים איתנו, לרכוש פוליסה כזאת. למה זה חשוב? ובכן, טיול לאפריקה בכלל ולטנזניה בפרט, יקר יותר בהשוואה לטיול לאירופה, ולכן ביטול של טיול כזה עלול להיות יקר מאוד. לכן, מומלץ לרכוש פוליסת ביטוח לחו”ל שכוללת סעיף המזכה אתכם בפיצוי בגין דחייה או ביטול הטיול.

בנוסף, אנחנו ממליצים מאוד לרכוש את הביטוח זמן קצר לאחר שרכשתם את חבילת הטיול לטנזניה. תארו לעצמכם שאתם חוגגים בר מצווה לבן הגדול ורכשתם חבילה של טיול פרטי לטנזניה לכם ולשלושת הילדים. את פוליסת הביטוח לחו”ל תכננתם לרכוש ימים ספורים בלבד לפני הנסיעה עצמה. אולם למרבה הצער, כשבועיים לפני הטיסה, חתן הבר מצווה שבר את הרגל ואתם נאלצים לדחות את הטיול למועד אחר. מכיוון שטרם רכשתם פוליסה, תאלצו לשלם על דחיית הטיול מבלי לקבל על כך פיצוי מהביטוח. אם הייתם רוכשים ביטוח זמן קצר לאחר שרכשתם את חבילת הטיול לטנזניה, הרי שהביטוח היה מכסה את העלות של ביטול הטיול, ומצב זה היה נמנע.

מכל הסיבות האלה ומסיבות רבות נוספות, מומלץ לברר היטב לפני רכישת ביטוח נסיעות לחו”ל, לקרוא את האותיות הקטנות של הפוליסה ואף להתייעץ עם מומחה.

שתהיה לכם נסיעה טובה ונתראה בטנזניה!

לפרטים על ביטוח נסיעות לטנזניה דרך חברת פספורטכרד – לחצו כאן

לשאלות צרו עימנו קשר

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון

5/5 - (4 votes)