03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

בעלי הכנף היפים והמיוחדים ביותר בטנזניה

בין שלל חיות טורפות ואוכלי עשב בטנזניה, מעופפים להם בחדווה מגוון עשיר של בעלי כנף ססגוניים וייחודיים. בטנזניה, גן עדן לחובבי טבע וצפרות, תוכלו למצוא למעלה מ-1,000 מיני עופות, חלקם חיים רק באזור זה, הנעים בין הציפורים הקטנות ביותר, כמו צופיות ופרשים, ועד לציפור הגדולה ביותר, היען.
אז גם אם אתם לא נוסעים לטנזניה בקרוב, הנה חלק קטן מבעלי הכנף היפים ביותר בטנזניה. תיהנו.

 Lilac-breasted roller, Maasai Mara Game Reserve, Kenya

כחל לילכי (Lilac-brested roller)– הכחל הססגוני הוא פעלולן אמיתי ובעל יכולות אוויריות יוצאות דופן, מכאן שמו, roller, והוא ללא ספק אחת הציפורים היפות ביותר בטנזניה.

Flying flamingo

פלמינגו (Phoenicopterus) – הפלמינגו המרהיבים, המעוררים התרגשות רבה בכל מי שפוגש בהם, בכלל נולדים בצבע אפור, ורק בזכות התזונה שלהם שמכילה סרטנים בעלי פיגמנט בטא קרוטן (כן, כן, כמו בגזר), הם הופכים להיות ורודים או אדמדמים.

Malachite kingfisher

שלדג מלכיט  (Malachite kingfisher)– את הציפור הססגונית והיפה הזו תוכלו למצוא יושב להנאתו בין קנים, מביט מטה על מקווה מים תחתיו, מהם ישיג את מזונו.

Four Grey Crowned-Cranes in courtship dancing.

עגור הכתר (Grey crowned crane) – עוף מרשים זה, הנמצא בסכנת הכחדה, נישא לגובה של כמטר,  ובעונת החיזור אפשר לראות מופע ריקוד מרהיב בו הם קדים אחד בפני השנייה ומנתרים באוויר.

Hartlaub's turaco (Tauraco hartlaubi).

טוראקו הארטלאוב (Hartlaub’s turaco) – הציפור היפיפייה הזו שייכת למשפחת הטוראקיים, עופות טרופיים ססגוניים, וחוץ מטנזניה, ניתן למצוא אותה גם בקניה ואוגנדה.

Southern masked weaver building its nest

אורג מסכה (Southern masked weaver)– הזכרים השייכים למשפחת האורגים עובדים קשה כדי להשיג את בנות זוגם – בעונת החיזור הם עובדים במרץ על אריגת הקן שלהם, הבנוי בצורת טיפה, וכך מקווה למשוך נקבות שירצו לקנן בו. אורג המסכה ימשיך לבנות עוד ועוד קינים, עד שימצא את בת זוגו.  

זרזיר הדור (Superb starling)– אומנם זרזירים מצויים תוכלו למצוא גם בארצנו הקטנטונת, אבל בטנזניה הזרזירים באים בצבעוניות מהפנטת ולבטח ישאירו אתכם פעורי פה. כזה הוא הזרזיר ההדור, אותו תוכלו לראות מקפץ על הקרקע בסביבת אנשים, מחפש פרורים שנפלו.

אם התמונות עשו לכם חשק לראות את בעלי הכנף הססגוניים ועוד חיות רבות מקרוב וב-LIVE, קליק קטן, ואתם בדרך לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

היי דורון, חזרנו היום מטיול של פעם בחיים, הבניית טיול שלך היתה ככ מוצלחת, מאוזנת, אין מילים להודות על טיול מושלם שעשית לנו. המדריך בטנזניה, אדסון, אישיות אמיתית, 5 ימים של חוויה בלתי נשכחת, המלון בזנזיבר חלום אמיתי, בריאן מקסים, היה מאה מתוך מאה, אין מילים, תודה ענקית על הכל ורד וגליה🙏🙏🙏
תודה על טיול של פעם בחיים!
ראשית גיורא מדריך מדהים לא רק בידע ( גוגל מהלך) אלא גם באישיות הנינוחה, ההיכרות שלו את המקומות והאנשים אליהם הגענו, ההמלצות הטובות ועוד הרבה מעבר לכך. כל יום היה חוויה מיוחדת בפני עצמה, המלונות מעולים!!! והאוכל טעים מאוד. עד לטיול זה לא הכרתי את חברת מיי טריפ. ללא ספק, לפני היעד הבא אתחיל לחפש אצלכם. תודה רבה על חוויה מיוחדת
משפחת עקיבא
עודד הוא מדריך מעולה שמשלב ידיעת החומר עם אכפתיות וראיה מקיפה של הקבוצה וצרכיה. בכל יום היה ברור שמישהו חשב ותכנן והשקיע בכדי שנהנה מהטיול. מסביב לעודד היו הרבה נהגים שעשו מעל ומעבר בכדי שנהנה . מבחינתנו הטיול הזה היה הצלחה! תודה רבה לכל הצוות

5/5 - (3 votes)