03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

הפארק הלאומי טרנגירי – Tarangire National Park

הפארק הלאומי טרנגירי, אשר נחשב לאחד הפארקים הפופולאריים ביותר והשישי בגודלו בטנזניה, נקרא על שם נהר הטרנגירי הזורם בו, ומתפרש על פני שטח של כ-2,600 קמ”ר של סוואנות מיוערות.
אז מה יחכה לכם בביקורכם בפארק הלאומי טרנגירי? הכנו עבורכם סקירה קצרה על הפארק, בעלי החיים בו ועוד כמה עובדות מעניינות.

טרנגירי

דרום מזרחית לשמורת מניארה, שוכן לו הפארק הלאומי טרנגירי, אשר בזכות נהר הטרנגירי הזורם בו, המספק מקור מים איתן לבני האדם ובעלי החיים באזור, ובעונה היבשה, החלה בין חודשים יוני לאוקטובר, מהווה את מקור המים העיקרי לבעלי החיים באזור, מתגאה הפארק בעושר מיני בעלי החיים המצויים בו, שני רק למכתש נגורונגורו.

טרנגירי-ראשית

בכניסה לפארק הלאומי טרנגירי יקבלו את פניכם עצי באואבב מרשימים, אחד הסממנים הידועים של טרנגירי, ותוכלו לפגוש באוכלוסיית הפילים האפריקאית בין הגדולות בעולם, כמו גם עדרי זברות, גנו, קודו יפה תואר, ראמים פראיים, באפלו, ג’ירפות וקופים. כמובן, גם הטורפים המפורסמים מוצאים בפארק זה בית ראוי, וביניהם נמרים, צ’יטות, קרקל ואריות. האחרונים מאפשרים למטייל בפארק הצצה לתופעה מיוחדת במינה, כאשר הם מטפסים על העצים ורובצים להנאתם על ענפיהם. עוד תושב קבע בפארק הוא נחש הפיתון, אותו תוכלו למצוא מתפתל על העצים כמו הנחש הראשון בסיפור גן העדן הבראשיתי, אך אל חשש, סביר להניח שאם לא תפריעו לו, הוא יימנע ככל האפשר ממפגש הרסני מבחינתו עם בני האדם.

טרנגירי3

בנוסף להמוני בעלי החיים המטיילים בין הסוואנות, פארק זה נחשב גם לגן עדן לצפרים, שכן הוא עשיר במינים שונים של עופות דורסים, ולמעלה מ-550 מינים של בעלי כנף, כמות הזהה לזו שיש במדינת ישראל כולה! אם תרצו לראות את הנוף ממעוף הציפור, תוכלו לצאת לטיסה מרתקת בכדור פורח, כשמתחתיכם הסוואנות הנרחבות ובעלי החיים הפראיים.

טרנגירי2

על מנת לחוות את נפלאות פארק טרנגירי עד תום, מומלץ לבקר בו גם בעונה הרטובה וגם בעונה היבשה, שכן אז תוכלו ליהנות משתי העולמות – בתקופת היובש תזכו לאוויר מאובק ובעלי חיים רבים המגיעים לנהר הטרנגירי להרוות את צימאונם, לבין הנוף הירוק ומלא הפריחה, פרפרים ססגוניים, קינוני ציפורים והמלטות מרובות של הגנו והזברה, אשר ילוו את טיולי הספארי שלכם בעונות הגשומות. לקראת סוף העונה היבשה בעלי החיים אט-אט עוזבים את הפארק על מנת לתור אחר מקורות מזון אחרים שעשויים להופיע עם הגשמים הראשונים.
אם בחרתם לטייל בפארק בעונה הרטובה, כדאי להימנע מביקור בו בין חודשים אפריל למאי, אז כמות המשקעים מגיעה לשיאה, ואתרי הקמפינג נסגרים בשל גישה קשה עד בלתי אפשרית לאזור.

אם הפוסט עשה לכם חשק לבקר בטרנגירי ולראות מקרוב את בעלי הכנף הססגוניים ועוד חיות רבות , קליק קטן, ואתם בדרך לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד

הפארק הלאומי טרנגירי
5 (100%) 7 vote[s]