03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

פסח בטנזניה - טיסות ישירות

טיולים פרטיים ומאורגנים לטנזניה בפסח 2019 
מספר המקומות מוגבל - ההרשמה בעיצומה 

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - מקומות אחרונים לטיסות הישירות בחופשת פסח

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התאמה עד הפרטים הקטנים ביותר

מה זה בעצם טיול פרטי, עד כמה הוא מותאם למה שאני רוצה וצריך, והאם צריך להיות רוטשילד כדי לצאת לטיול פרטי, כל אלה הן דוגמאות לשאלות שאנחנו נתקלים בהם במהלך הדרך, ועליהן ניסינו לתת מענה בפוסט זה.

אז נתחיל עם ה”לא” – כי זה ה”לא” היחיד בערך שתשמעו מאיתנו – לא צריך להיות רוטשילד כדי לצאת איתנו לטיול פרטי המותאם בדיוק לחלומותיכם – אנחנו בטנזניה טריפ מציעים שלל מסלולים פרטיים בסיסיים במגוון מחירים, כך שכל אחד יכול למצוא את הטיול המתאים לו, בין אם ברמת המלונות, העונתיות, מספר המטיילים וכו’, כל זאת תוך שאנחנו לא מתפשרים על סטנדרט שירות גבוה, אחריות לכל רכיבי הטיול והתאמות של המסלול לרצונותיכם ומגבלותיכם.

מה זה בעצם טיול פרטי? – טיול פרטי הוא טיול שתפור, פרט אחרי פרט, בדיוק למידות שלכם (Tailor Made). אנחנו לומדים מכם בדיוק מה הרצונות, הצרכים וגם המגבלות הקיימות. לאחר מכן, ותוך שיתוף פעולה הדוק אתכם, אנחנו מתאימים את הטיול בדיוק לעונת השנה שבה אתם רוצים לטייל, למספר הימים שהקצבתם לטיול, לאזורים ולאתרים שאתם מעדיפים, לרמת בתי המלון שאתם מבקשים ולתקציב שלכם.

צרכים מיוחדים – בטיול פרטי נוכל גם לדאוג לצרכים מיוחדים, ככל שיהיו- בין אם זה מקרר 24/7 לצורכי אחסון תרופות מרשם, אוכל לשומרי כשרות, אוכל לתינוק, או כל דבר אחר המצריך אחסון בקירור,  ליווי רפואי צמוד במידה ונדרש, הכנת מסלול מותאם לבעלי מוגבלויות פיזיות כאלו ואחרות, הכולל גם לודג’ים ומקומות לינה מונגשים- ללא פגיעה ברמת האירוח, כיסא גלגלים בטנזניה ועוד- כך שגם אם חשבתם שבמצבכם הפיזי לא תוכלו להגיע לטנזניה- אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכיח לכם עד כמה זה אפשרי!

בעצם, הדרך הקצרה ביותר להגשמת טיול החלומות שלכם לטנזניה היא להרים את הטלפון ולהתקשר אלינו המומחים שלנו יוכלו לפתור לכם את כל הבעיות ולתכנן איתכם ועבורכם את הטיול המושלם לכם.

 

לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון 03-9799923

לשאלות צרו עימנו קשר

תודה רבה רבה על טיול הבר מצווה

לטל ורועי מטנזניה טריפ, תודה רבה רבה על טיול הבר מצווה הפרטי שהכנתם לנו. הבן שלנו פשוט חזר מאושר וגם אני ובעלי הרגשנו כאילו אנחנו בחלום. המדריך היה משכמו ומעלה מקצועי ברמות על. מכיר את כל המקומות, השבילים, הנוף, החיות ואפילו את התושבים המקומיים הוא מכיר בשמות הפרטיים שלהם. והצוות שלכם בארץ נתן לנו את השירות הכי מבין וסבלני וטוב שאפשר. תודה שעמדתם על זה שנגיד לכם ממש בדיוק איזה דברים אנחנו אוהבים ומעדיפים לראות ואיך אנחנו אוהבים לטייל. מאז שחזרנו אנחנו ממליצים עליכם לכל החברים שלנו שיש להם ילד שחוגג בר מצווה. שוב תודה מאיתנו, משפחת ענבי מת"א
משפחת ענבי
תל אביב
''אזור זה בעולם, טיול מסוג כזה (ספארי) ממש לא בשבילי'', זה מה שאמרתי וחשבתי בעבר. החלטתי להגשים חלום לציקה, שאוהב להיות צמוד לטלוויזיה ל- national geographic . מסתבר, שחלום זה היה משותף לשנינו, בלי שאדע מראש. זאת הבנתי, תוך כדי הטיול עצמו. הטיול החל בתכנון המשותף אתך, בבחירת המסלול, בבחירת הלודג'ים, בהיסוסים ובשאלות האין סופיות שלנו, שנענו תמיד בחיוך, סבלנות ובעיקר עם המון ידע על מה שעומד להיות. בהגיענו לארושה בטנזניה פגשנו את ג'קוב, מדריך חייכן, מקצועי, ידען והבנו שכל ההבטחות מתממשות. כל יום בטיול היה יפה יותר מקודמו, כל יום צפן חוויות מרגשות עם המון הפתעות. אם חשבנו, שנראה המון צהוב הופתענו בירוק עם גוונים משגעים, אם חשבנו שאין מים באזור זה ויבש ראינו הרבה מקורות מים במקומות מיוחדים, צפינו בצייד של לביאות (מסכנה הזברה) ועוד. לאורך הטיול הרגשנו את ידך המכוונת, את תשומת הלב לכל הפרטים אם גדולים ואם קטנים, שהיו חשובים עבורנו. הרגשנו ביטחון, נוחיות וכל מה שאפשר לבקש בטיול מיוחד מסוג זה. תודה מעומק הלב על שרות מקצועי, סבלני עם הכנה מדויקת, שכללה המון פרטים חשובים. תודה על בחירת ג'קוב. תודה על טיול אחר שלא דומה לטיולים שעשינו בעבר, מיוחד, מושלם. מחכים לטיול הבא שלנו בעזרתך. חיבוק ענק , אורית וציקה דלל
אורית דלל

המון תודה על הטיול המופלא

היי טל, המון תודה על הטיול המופלא לטנזניה וזנזיבר. היה כיף לא רגיל, הטיול היה מעניין, מגוון, יפייפה, מלא פעילויות, הארגון והלוגיסטיקה היו נפלאים והרגשנו את השטיח האדום נפרש לרגלינו מרגע הנחיתה בטנזניה ועד ההמראה חזרה. הבקיאות הרבה שלכם הפכה את הטיול שלנו למושלם, ניהול קבוצה גדולה של אנשים היא לא מעשה של מה בכך, עשיתם זאת באפקטיביות וחינניות. תודה רבה לכם!
מיכל פז, עו"ד.
רמת גן

התאמה עד הפרטים הקטנים
5 (100%) 11 votes