03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התאמה עד הפרטים הקטנים ביותר

מה זה בעצם טיול פרטי, עד כמה הוא מותאם למה שאני רוצה וצריך, והאם צריך להיות רוטשילד כדי לצאת לטיול פרטי, כל אלה הן דוגמאות לשאלות שאנחנו נתקלים בהם במהלך הדרך, ועליהן ניסינו לתת מענה בפוסט זה.

אז נתחיל עם ה”לא” – כי זה ה”לא” היחיד בערך שתשמעו מאיתנו – לא צריך להיות רוטשילד כדי לצאת איתנו לטיול פרטי המותאם בדיוק לחלומותיכם – אנחנו בטנזניה טריפ מציעים שלל מסלולים פרטיים בסיסיים במגוון מחירים, כך שכל אחד יכול למצוא את הטיול המתאים לו, בין אם ברמת המלונות, העונתיות, מספר המטיילים וכו’, כל זאת תוך שאנחנו לא מתפשרים על סטנדרט שירות גבוה, אחריות לכל רכיבי הטיול והתאמות של המסלול לרצונותיכם ומגבלותיכם.

מה זה בעצם טיול פרטי? – טיול פרטי הוא טיול שתפור, פרט אחרי פרט, בדיוק למידות שלכם (Tailor Made). אנחנו לומדים מכם בדיוק מה הרצונות, הצרכים וגם המגבלות הקיימות. לאחר מכן, ותוך שיתוף פעולה הדוק אתכם, אנחנו מתאימים את הטיול בדיוק לעונת השנה שבה אתם רוצים לטייל, למספר הימים שהקצבתם לטיול, לאזורים ולאתרים שאתם מעדיפים, לרמת בתי המלון שאתם מבקשים ולתקציב שלכם.

צרכים מיוחדים – בטיול פרטי נוכל גם לדאוג לצרכים מיוחדים, ככל שיהיו- בין אם זה מקרר 24/7 לצורכי אחסון תרופות מרשם, אוכל לשומרי כשרות, אוכל לתינוק, או כל דבר אחר המצריך אחסון בקירור,  ליווי רפואי צמוד במידה ונדרש, הכנת מסלול מותאם לבעלי מוגבלויות פיזיות כאלו ואחרות, הכולל גם לודג’ים ומקומות לינה מונגשים- ללא פגיעה ברמת האירוח, כיסא גלגלים בטנזניה ועוד- כך שגם אם חשבתם שבמצבכם הפיזי לא תוכלו להגיע לטנזניה- אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכיח לכם עד כמה זה אפשרי!

בעצם, הדרך הקצרה ביותר להגשמת טיול החלומות שלכם לטנזניה היא להרים את הטלפון ולהתקשר אלינו המומחים שלנו יוכלו לפתור לכם את כל הבעיות ולתכנן איתכם ועבורכם את הטיול המושלם לכם.

 

לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון 03-9799923

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

התאמה עד הפרטים הקטנים
5 (100%) 11 vote[s]