03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - כולל חנוכה 2020

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התאמה עד הפרטים הקטנים ביותר

מה זה בעצם טיול פרטי, עד כמה הוא מותאם למה שאני רוצה וצריך, והאם צריך להיות רוטשילד כדי לצאת לטיול פרטי, כל אלה הן דוגמאות לשאלות שאנחנו נתקלים בהם במהלך הדרך, ועליהן ניסינו לתת מענה בפוסט זה.

אז נתחיל עם ה”לא” – כי זה ה”לא” היחיד בערך שתשמעו מאיתנו – לא צריך להיות רוטשילד כדי לצאת איתנו לטיול פרטי המותאם בדיוק לחלומותיכם – אנחנו בטנזניה טריפ מציעים שלל מסלולים פרטיים בסיסיים במגוון מחירים, כך שכל אחד יכול למצוא את הטיול המתאים לו, בין אם ברמת המלונות, העונתיות, מספר המטיילים וכו’, כל זאת תוך שאנחנו לא מתפשרים על סטנדרט שירות גבוה, אחריות לכל רכיבי הטיול והתאמות של המסלול לרצונותיכם ומגבלותיכם.

מה זה בעצם טיול פרטי? – טיול פרטי הוא טיול שתפור, פרט אחרי פרט, בדיוק למידות שלכם (Tailor Made). אנחנו לומדים מכם בדיוק מה הרצונות, הצרכים וגם המגבלות הקיימות. לאחר מכן, ותוך שיתוף פעולה הדוק אתכם, אנחנו מתאימים את הטיול בדיוק לעונת השנה שבה אתם רוצים לטייל, למספר הימים שהקצבתם לטיול, לאזורים ולאתרים שאתם מעדיפים, לרמת בתי המלון שאתם מבקשים ולתקציב שלכם.

צרכים מיוחדים – בטיול פרטי נוכל גם לדאוג לצרכים מיוחדים, ככל שיהיו- בין אם זה מקרר 24/7 לצורכי אחסון תרופות מרשם, אוכל לשומרי כשרות, אוכל לתינוק, או כל דבר אחר המצריך אחסון בקירור,  ליווי רפואי צמוד במידה ונדרש, הכנת מסלול מותאם לבעלי מוגבלויות פיזיות כאלו ואחרות, הכולל גם לודג’ים ומקומות לינה מונגשים- ללא פגיעה ברמת האירוח, כיסא גלגלים בטנזניה ועוד- כך שגם אם חשבתם שבמצבכם הפיזי לא תוכלו להגיע לטנזניה- אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנוכיח לכם עד כמה זה אפשרי!

בעצם, הדרך הקצרה ביותר להגשמת טיול החלומות שלכם לטנזניה היא להרים את הטלפון ולהתקשר אלינו המומחים שלנו יוכלו לפתור לכם את כל הבעיות ולתכנן איתכם ועבורכם את הטיול המושלם לכם.

 

לפרטים צרו איתנו קשר בטלפון 03-9799923

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

התאמה עד הפרטים הקטנים
5 (100%) 11 vote[s]