03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התנדבות בטנזניה

“מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז” (איזופוס)

כולנו מחפשים את משמעות החיים, להשאיר חותם בעולם ובחיי אחרים, ופעילות התנדבותית טומנת בחובה עולם ומלואו של ערכים, ביניהם הדדיות, סולידריות חברתית, שייכות והעצמה.
פעילות התנדבותית מזמנת היכרות עם אנשים חדשים מרחבי העולם, תורמת לפיתוח מיומנויות אישיות ותעסוקתיות, מעניקה תחושת סיפוק שלא ניתן להסביר במילים, ואף יכולה לשפר את הבריאות הפיזית והמנטלית של המתנדב, כפי שהוכח במחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם.
בטנזניה טריפ תוכלו למצוא שלל פעילויות התנדבותיות, אותן ניתן, ואף מומלץ, לשלב עם טיולי ספארי בשמורות טנזניה. לפניכם הסבר קצר על חלק מהפעילויות.

התנדבות בקהילות מסאי

התרבות העשירה והמסורת המושרשת של שבט המסאי מוכרת היטב בטנזניה. כמתנדב/ת בקהילת מסאי תוכלו לקבל הצצה ייחודית ונדירה לאורח חייהם. אם אתם רוצים להיות מוקפים בנוף עוצר נשימה, להיחשף לאורח חיים שונה לחלוטין מזה המוכר לך ולעבוד לצד בני השבט הייחודי אז זה הפרויקט בשבילך.  הפעילות ההתנדבותית בקהילות המסאי אורכת כחמישה ימים מלאים לפחות ומתקיימת בלונגידו (Longido), השוכן במחוז ארושה למרגלות הר לונגידו, או בקיטטו (Kiteto), השוכן במחוז מניארה. שניהם אזורים המיושבים על-ידי קהילות מסאי. המתנדבים בקהילות לוקחים חלק חשוב בקידום הקהילה בין אם זה בלימוד אנגלית, עזרה בבניית המבנים המשמשים את הקהילות למגורים, חינוך בני הקהילה לשמירה על היגיינה ואורח חיים בריא, או השתתפות בפעילויות היום-יומיות בקהילה, הכוללות שמירה על העדרים, חליבת הפרות והעזים, בישול והכנת התכשיטים המסורתיים ביחד עם נשות הקהילה. בהתחשב בתנאי המחייה הדלים של קהילות אלו, גם מקומות הלינה בהם לנים המתנדבים באזורי ההתנדבות הם אינם בתי מלון או לודג’ים ורמתם בסיסית ביותר.

 התנדבות בבית יתומים Cradle of Love

כ-20 דקות נסיעה מארושה שוכן לו בית היתומים Cradle of Love, המהווה בית חם ואוהב לתינוקות יונקים שאיבדו את אמם בלידה ואביהם אינו יכול לכלכל אותם, פעוטות נטושים או כאלו עם בעיות רפואיות שמשפחתם אינה יכולה לטפל בהם, ועוד. בית היתומים מקדם בברכה כל אדם המעוניין להעניק מזמנו וממרצו למען הילדים השוהים בו, ובלבד שיהיו מצויידים בתכונות אנושיות חשובות לפעילות מסוג זה, כגון מסירות, חברותיות, גמישות, סבלנות וסובלנות. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית היתומים תתלוו אל הצוות המטפל ותסייעו להם בטיפול היום-יומי בפעוטות והתינוקות, החל מעזרה בהחתלה, מקלחות והאכלה, ועד לחיבוק חם ואוהב. פעילות בית היתומים מבוססת על תרומות פרטיות בלבד, לכן ישמחו לקבל כתרומה ציוד לתינוקות ופעוטות כגון מגבונים, חיתולים, מזון ומשחקים.
חשוב לדעת: בטנזניה, כמו ברוב מדינות אפריקה, התשתיות לא חזקות דיין ועל כן ייתכן ובמהלך ההתנדבות תחוו ימים ללא חשמל או זרימת מים סדירה. מה שאנו כן יכולים להבטיח זה שתזכו להכיר את טנזניה בדרך שונה ומרגשת.

התנדבות בבית החולים המחוזי בארושה (Arusha District Hospital)

בית חולים ציבורי השוכן בעיר ארושה ומטפל באוכלוסייה המקומית. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית החולים תסייעו לצוות המקצועי במרפאות השונות בטיפול בנשים בהיריון ותינוקות בני יומם כגון לקיחת לחץ דם, מעקב משקל וייעוץ לאימהות הטריות. מתאימה בעיקר לאלו מביניכם הלומדים רפואה באוניברסיטאות השונות ויוכלו גם לסייע בחדרי הניתוח ובמעבדות.

התנדבות בבית הספר Jaffery Academy לילדים בעלי מוגבלויות

במרחק של כרבע שעה נסיעה מהעיר ארושה שוכן בית הספר ג’פרי, בו לומדים ילדים בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות. בית הספר חרט על דגלו לשלב ילדים אלו בקהילה ולעודדם לעצמאות ומיצוי הפוטניאל הגלום בהם עד תום. במהלך הפעילות ההתנדבותית תוכלו להתלוות לצוות המקצועי ולתרום לצמיחה האישית, חינוך ושיפור המיומנויות בילדים אלו. בית הספר מקבל בידיים פתוחות את אלו המעוניינים להקדיש מזמנם היקר, אשר יוצאים גם הם נשכרים בחוויה משמעותית שללא ספק תישאר עמם הרבה אחרי שההתנדבות תסתיים. הפעילות מתאימה כמעט לכל הגילאים.

אם גם אתם רוצים להתנדב בטנזניה צרו עמנו קשר בטלפון 039799923 ונשמח לעזור.
לחצו כאן 
לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד

התנדבות בטנזניה
4.9 (97.5%) 8 vote[s]