03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התנדבות בטנזניה

“מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז” (איזופוס)

כולנו מחפשים את משמעות החיים, להשאיר חותם בעולם ובחיי אחרים, ופעילות התנדבותית טומנת בחובה עולם ומלואו של ערכים, ביניהם הדדיות, סולידריות חברתית, שייכות והעצמה.
פעילות התנדבותית מזמנת היכרות עם אנשים חדשים מרחבי העולם, תורמת לפיתוח מיומנויות אישיות ותעסוקתיות, מעניקה תחושת סיפוק שלא ניתן להסביר במילים, ואף יכולה לשפר את הבריאות הפיזית והמנטלית של המתנדב, כפי שהוכח במחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם.
בטנזניה טריפ תוכלו למצוא שלל פעילויות התנדבותיות, אותן ניתן, ואף מומלץ, לשלב עם טיולי ספארי בשמורות טנזניה. לפניכם הסבר קצר על חלק מהפעילויות.

התנדבות בקהילות מסאי

התרבות העשירה והמסורת המושרשת של שבט המסאי מוכרת היטב בטנזניה. כמתנדב/ת בקהילת מסאי תוכלו לקבל הצצה ייחודית ונדירה לאורח חייהם. אם אתם רוצים להיות מוקפים בנוף עוצר נשימה, להיחשף לאורח חיים שונה לחלוטין מזה המוכר לך ולעבוד לצד בני השבט הייחודי אז זה הפרויקט בשבילך.  הפעילות ההתנדבותית בקהילות המסאי אורכת כחמישה ימים מלאים לפחות ומתקיימת בלונגידו (Longido), השוכן במחוז ארושה למרגלות הר לונגידו, או בקיטטו (Kiteto), השוכן במחוז מניארה. שניהם אזורים המיושבים על-ידי קהילות מסאי. המתנדבים בקהילות לוקחים חלק חשוב בקידום הקהילה בין אם זה בלימוד אנגלית, עזרה בבניית המבנים המשמשים את הקהילות למגורים, חינוך בני הקהילה לשמירה על היגיינה ואורח חיים בריא, או השתתפות בפעילויות היום-יומיות בקהילה, הכוללות שמירה על העדרים, חליבת הפרות והעזים, בישול והכנת התכשיטים המסורתיים ביחד עם נשות הקהילה. בהתחשב בתנאי המחייה הדלים של קהילות אלו, גם מקומות הלינה בהם לנים המתנדבים באזורי ההתנדבות הם אינם בתי מלון או לודג’ים ורמתם בסיסית ביותר.

 התנדבות בבית יתומים Cradle of Love

כ-20 דקות נסיעה מארושה שוכן לו בית היתומים Cradle of Love, המהווה בית חם ואוהב לתינוקות יונקים שאיבדו את אמם בלידה ואביהם אינו יכול לכלכל אותם, פעוטות נטושים או כאלו עם בעיות רפואיות שמשפחתם אינה יכולה לטפל בהם, ועוד. בית היתומים מקדם בברכה כל אדם המעוניין להעניק מזמנו וממרצו למען הילדים השוהים בו, ובלבד שיהיו מצויידים בתכונות אנושיות חשובות לפעילות מסוג זה, כגון מסירות, חברותיות, גמישות, סבלנות וסובלנות. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית היתומים תתלוו אל הצוות המטפל ותסייעו להם בטיפול היום-יומי בפעוטות והתינוקות, החל מעזרה בהחתלה, מקלחות והאכלה, ועד לחיבוק חם ואוהב. פעילות בית היתומים מבוססת על תרומות פרטיות בלבד, לכן ישמחו לקבל כתרומה ציוד לתינוקות ופעוטות כגון מגבונים, חיתולים, מזון ומשחקים.
חשוב לדעת: בטנזניה, כמו ברוב מדינות אפריקה, התשתיות לא חזקות דיין ועל כן ייתכן ובמהלך ההתנדבות תחוו ימים ללא חשמל או זרימת מים סדירה. מה שאנו כן יכולים להבטיח זה שתזכו להכיר את טנזניה בדרך שונה ומרגשת.

התנדבות בבית החולים המחוזי בארושה (Arusha District Hospital)

בית חולים ציבורי השוכן בעיר ארושה ומטפל באוכלוסייה המקומית. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית החולים תסייעו לצוות המקצועי במרפאות השונות בטיפול בנשים בהיריון ותינוקות בני יומם כגון לקיחת לחץ דם, מעקב משקל וייעוץ לאימהות הטריות. מתאימה בעיקר לאלו מביניכם הלומדים רפואה באוניברסיטאות השונות ויוכלו גם לסייע בחדרי הניתוח ובמעבדות.

התנדבות בבית הספר Jaffery Academy לילדים בעלי מוגבלויות

במרחק של כרבע שעה נסיעה מהעיר ארושה שוכן בית הספר ג’פרי, בו לומדים ילדים בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות. בית הספר חרט על דגלו לשלב ילדים אלו בקהילה ולעודדם לעצמאות ומיצוי הפוטניאל הגלום בהם עד תום. במהלך הפעילות ההתנדבותית תוכלו להתלוות לצוות המקצועי ולתרום לצמיחה האישית, חינוך ושיפור המיומנויות בילדים אלו. בית הספר מקבל בידיים פתוחות את אלו המעוניינים להקדיש מזמנם היקר, אשר יוצאים גם הם נשכרים בחוויה משמעותית שללא ספק תישאר עמם הרבה אחרי שההתנדבות תסתיים. הפעילות מתאימה כמעט לכל הגילאים.

אם גם אתם רוצים להתנדב בטנזניה צרו עמנו קשר בטלפון 039799923 ונשמח לעזור.
לחצו כאן 
לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון

4.9/5 - (8 votes)