03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

התנדבות בטנזניה

“מעשה נדיב, קטן ככל שיהיה, לעולם אינו מתבזבז” (איזופוס)

כולנו מחפשים את משמעות החיים, להשאיר חותם בעולם ובחיי אחרים, ופעילות התנדבותית טומנת בחובה עולם ומלואו של ערכים, ביניהם הדדיות, סולידריות חברתית, שייכות והעצמה.
פעילות התנדבותית מזמנת היכרות עם אנשים חדשים מרחבי העולם, תורמת לפיתוח מיומנויות אישיות ותעסוקתיות, מעניקה תחושת סיפוק שלא ניתן להסביר במילים, ואף יכולה לשפר את הבריאות הפיזית והמנטלית של המתנדב, כפי שהוכח במחקרים רבים שנעשו ברחבי העולם.
בטנזניה טריפ תוכלו למצוא שלל פעילויות התנדבותיות, אותן ניתן, ואף מומלץ, לשלב עם טיולי ספארי בשמורות טנזניה. לפניכם הסבר קצר על חלק מהפעילויות.

התנדבות בקהילות מסאי

התרבות העשירה והמסורת המושרשת של שבט המסאי מוכרת היטב בטנזניה. כמתנדב/ת בקהילת מסאי תוכלו לקבל הצצה ייחודית ונדירה לאורח חייהם. אם אתם רוצים להיות מוקפים בנוף עוצר נשימה, להיחשף לאורח חיים שונה לחלוטין מזה המוכר לך ולעבוד לצד בני השבט הייחודי אז זה הפרויקט בשבילך.  הפעילות ההתנדבותית בקהילות המסאי אורכת כחמישה ימים מלאים לפחות ומתקיימת בלונגידו (Longido), השוכן במחוז ארושה למרגלות הר לונגידו, או בקיטטו (Kiteto), השוכן במחוז מניארה. שניהם אזורים המיושבים על-ידי קהילות מסאי. המתנדבים בקהילות לוקחים חלק חשוב בקידום הקהילה בין אם זה בלימוד אנגלית, עזרה בבניית המבנים המשמשים את הקהילות למגורים, חינוך בני הקהילה לשמירה על היגיינה ואורח חיים בריא, או השתתפות בפעילויות היום-יומיות בקהילה, הכוללות שמירה על העדרים, חליבת הפרות והעזים, בישול והכנת התכשיטים המסורתיים ביחד עם נשות הקהילה. בהתחשב בתנאי המחייה הדלים של קהילות אלו, גם מקומות הלינה בהם לנים המתנדבים באזורי ההתנדבות הם אינם בתי מלון או לודג’ים ורמתם בסיסית ביותר.

 התנדבות בבית יתומים Cradle of Love

כ-20 דקות נסיעה מארושה שוכן לו בית היתומים Cradle of Love, המהווה בית חם ואוהב לתינוקות יונקים שאיבדו את אמם בלידה ואביהם אינו יכול לכלכל אותם, פעוטות נטושים או כאלו עם בעיות רפואיות שמשפחתם אינה יכולה לטפל בהם, ועוד. בית היתומים מקדם בברכה כל אדם המעוניין להעניק מזמנו וממרצו למען הילדים השוהים בו, ובלבד שיהיו מצויידים בתכונות אנושיות חשובות לפעילות מסוג זה, כגון מסירות, חברותיות, גמישות, סבלנות וסובלנות. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית היתומים תתלוו אל הצוות המטפל ותסייעו להם בטיפול היום-יומי בפעוטות והתינוקות, החל מעזרה בהחתלה, מקלחות והאכלה, ועד לחיבוק חם ואוהב. פעילות בית היתומים מבוססת על תרומות פרטיות בלבד, לכן ישמחו לקבל כתרומה ציוד לתינוקות ופעוטות כגון מגבונים, חיתולים, מזון ומשחקים.
חשוב לדעת: בטנזניה, כמו ברוב מדינות אפריקה, התשתיות לא חזקות דיין ועל כן ייתכן ובמהלך ההתנדבות תחוו ימים ללא חשמל או זרימת מים סדירה. מה שאנו כן יכולים להבטיח זה שתזכו להכיר את טנזניה בדרך שונה ומרגשת.

התנדבות בבית החולים המחוזי בארושה (Arusha District Hospital)

בית חולים ציבורי השוכן בעיר ארושה ומטפל באוכלוסייה המקומית. במהלך הפעילות ההתנדבותית בבית החולים תסייעו לצוות המקצועי במרפאות השונות בטיפול בנשים בהיריון ותינוקות בני יומם כגון לקיחת לחץ דם, מעקב משקל וייעוץ לאימהות הטריות. מתאימה בעיקר לאלו מביניכם הלומדים רפואה באוניברסיטאות השונות ויוכלו גם לסייע בחדרי הניתוח ובמעבדות.

התנדבות בבית הספר Jaffery Academy לילדים בעלי מוגבלויות

במרחק של כרבע שעה נסיעה מהעיר ארושה שוכן בית הספר ג’פרי, בו לומדים ילדים בעלי מוגבלויות כאלו ואחרות. בית הספר חרט על דגלו לשלב ילדים אלו בקהילה ולעודדם לעצמאות ומיצוי הפוטניאל הגלום בהם עד תום. במהלך הפעילות ההתנדבותית תוכלו להתלוות לצוות המקצועי ולתרום לצמיחה האישית, חינוך ושיפור המיומנויות בילדים אלו. בית הספר מקבל בידיים פתוחות את אלו המעוניינים להקדיש מזמנם היקר, אשר יוצאים גם הם נשכרים בחוויה משמעותית שללא ספק תישאר עמם הרבה אחרי שההתנדבות תסתיים. הפעילות מתאימה כמעט לכל הגילאים.

לחצו כאן לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

היי דורון, חזרנו היום מטיול של פעם בחיים, הבניית טיול שלך היתה ככ מוצלחת, מאוזנת, אין מילים להודות על טיול מושלם שעשית לנו. המדריך בטנזניה, אדסון, אישיות אמיתית, 5 ימים של חוויה בלתי נשכחת, המלון בזנזיבר חלום אמיתי, בריאן מקסים, היה מאה מתוך מאה, אין מילים, תודה ענקית על הכל ורד וגליה🙏🙏🙏
תודה על טיול של פעם בחיים!
ראשית גיורא מדריך מדהים לא רק בידע ( גוגל מהלך) אלא גם באישיות הנינוחה, ההיכרות שלו את המקומות והאנשים אליהם הגענו, ההמלצות הטובות ועוד הרבה מעבר לכך. כל יום היה חוויה מיוחדת בפני עצמה, המלונות מעולים!!! והאוכל טעים מאוד. עד לטיול זה לא הכרתי את חברת מיי טריפ. ללא ספק, לפני היעד הבא אתחיל לחפש אצלכם. תודה רבה על חוויה מיוחדת
משפחת עקיבא
עודד הוא מדריך מעולה שמשלב ידיעת החומר עם אכפתיות וראיה מקיפה של הקבוצה וצרכיה. בכל יום היה ברור שמישהו חשב ותכנן והשקיע בכדי שנהנה מהטיול. מסביב לעודד היו הרבה נהגים שעשו מעל ומעבר בכדי שנהנה . מבחינתנו הטיול הזה היה הצלחה! תודה רבה לכל הצוות

4.9/5 - (8 votes)