03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

חיות בספארי – טורפים

גולת הכותרת בטיול ספארי היא ללא ספק המפגש עם החיות הרבות השוכנות בשמורות ובאתרי השימור הרבים. כדי שתדעו על מה אתם מסתכלים, הכנו עבורכם סקירה קצרה על בעלי החיים הפראיים שקוראים לטנזניה “בית” – הכירו את הטורפים.

אריה (סימבה, Lion)
האריה, הידוע גם בכינוי המרשים “מלך החיות” הינו טורף ממשפחת החתוליים. גופו של האריה מותאם לציד, והוא אכן משתתף בציד, אבל אך ורק בשעות הלילה וכצייד משנה ללביאות, אשר זהו תפקידן העיקרי, מלבד הרחבת המשפחה.

ברדלס (דומה, Cheeta)
גם הצ’יטה היפיפה הוא טורף ממשפחת החתוליים, המתפאר בתואר היונק היבשתי המהיר ביותר בעולם הטבע, עם יכולת להגיע למהירות מדהימה של 120 קמ”ש. את הצ’יטה, בניגוד לרוב חבריו החתוליים, ניתן לראות בעיקר בשעות היום.

נמר (צ’ואי, Leopard)
הנמר, השייך גם הוא למשפחת החתוליים הטורפים, הוא הפנתר הקטן מסוגו והוא ניזון בעיקר מעופות, יונקים בינוניים וזוחלים. בעת הצורך, הנמר מסוגל להגיע למהירות של כ-60 קמ”ש. בין שלל תכונותיו הפיזיות, הנמר מצטיין בטיפוס על עצים, ולרוב אף מעלה לשם את טרפו.

צבוע נקוד (פיסי, Spotted Hyena)
צבוע נקוד, הנחשב לגדול ביותר במשפחת הצבועים, הוא מין יחיד מסוגו. הצבוע הנקוד נחשב לבעל הלסתות העוצמתיות ביותר וכוח הנשיכה החזק ביותר, שני רק להיפופוטם, ואולי בשל כך הוא מסוגל להבריח אפילו את האריות הכי גאים מטרפם.

תן שחור גב (בווהא, Blacked-backed Jackal)
תן שחור-גב הוא טורף המשתייך למשפחת הכלביים ונפוץ בעיקר ביבשת אפריקה. משקלו נע בין 7-13.5 ק”ג ואורכו נע בין 45-90 סנטימטרים. מראהו מתאפיין בפנים מחודדות, אוזניים זקופות, זנב עבה ופרווה בגוונים שונים, הנעים בין שחור בוהק בגבו (ומכאן שמו), לבן-כסוף באזור בית החזה וגווני חום-אדמדם ביתר גופו. התן ניזון בעיקר מנבלות ומבנה התא המשפחתי שלו מונוגמי – זכר, נקבה וצאצאים.

נמייה (קיצ’צ’ה, Mongoose)
הנמייה הינה יונק טורף המשתייך למשפחת הנמייתיים, וניתן לראותה בעיקר באסיה, אפריקה ודרום אירופה. המבנה הפיזי של הנמייה מאורך וגלילי, ראשה מחודד ורגליה קצרות יחסית. הנמייה מתפארת בחושים מפותחים, בעיקר חוש השמיעה והריח. הנמייה ניזונה משלל בעלי חיים קטנים, ביניהם זוחלים, עופות, דגים ואף יונקים, כמו גם פירות וירקות.

רוצים לראות את הטורפים של טנזניה מקרוב? לחצו כאן לטיול פרטי בטנזניה | טיול מאורגן בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון

4.6/5 - (41 votes)