03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

חיות בספארי – טורפים

גולת הכותרת בטיול ספארי היא ללא ספק המפגש עם החיות הרבות השוכנות בשמורות ובאתרי השימור הרבים. כדי שתדעו על מה אתם מסתכלים, הכנו עבורכם סקירה קצרה על בעלי החיים הפראיים שקוראים לטנזניה “בית” – הכירו את הטורפים.

אריה (סימבה, Lion)
האריה, הידוע גם בכינוי המרשים “מלך החיות” הינו טורף ממשפחת החתוליים. גופו של האריה מותאם לציד, והוא אכן משתתף בציד, אבל אך ורק בשעות הלילה וכצייד משנה ללביאות, אשר זהו תפקידן העיקרי, מלבד הרחבת המשפחה.

ברדלס (דומה, Cheeta)
גם הצ’יטה היפיפה הוא טורף ממשפחת החתוליים, המתפאר בתואר היונק היבשתי המהיר ביותר בעולם הטבע, עם יכולת להגיע למהירות מדהימה של 120 קמ”ש. את הצ’יטה, בניגוד לרוב חבריו החתוליים, ניתן לראות בעיקר בשעות היום.

נמר (צ’ואי, Leopard)
הנמר, השייך גם הוא למשפחת החתוליים הטורפים, הוא הפנתר הקטן מסוגו והוא ניזון בעיקר מעופות, יונקים בינוניים וזוחלים. בעת הצורך, הנמר מסוגל להגיע למהירות של כ-60 קמ”ש. בין שלל תכונותיו הפיזיות, הנמר מצטיין בטיפוס על עצים, ולרוב אף מעלה לשם את טרפו.

צבוע נקוד (פיסי, Spotted Hyena)
צבוע נקוד, הנחשב לגדול ביותר במשפחת הצבועים, הוא מין יחיד מסוגו. הצבוע הנקוד נחשב לבעל הלסתות העוצמתיות ביותר וכוח הנשיכה החזק ביותר, שני רק להיפופוטם, ואולי בשל כך הוא מסוגל להבריח אפילו את האריות הכי גאים מטרפם.

תן שחור גב (בווהא, Blacked-backed Jackal)
תן שחור-גב הוא טורף המשתייך למשפחת הכלביים ונפוץ בעיקר ביבשת אפריקה. משקלו נע בין 7-13.5 ק”ג ואורכו נע בין 45-90 סנטימטרים. מראהו מתאפיין בפנים מחודדות, אוזניים זקופות, זנב עבה ופרווה בגוונים שונים, הנעים בין שחור בוהק בגבו (ומכאן שמו), לבן-כסוף באזור בית החזה וגווני חום-אדמדם ביתר גופו. התן ניזון בעיקר מנבלות ומבנה התא המשפחתי שלו מונוגמי – זכר, נקבה וצאצאים.

נמייה (קיצ’צ’ה, Mongoose)
הנמייה הינה יונק טורף המשתייך למשפחת הנמייתיים, וניתן לראותה בעיקר באסיה, אפריקה ודרום אירופה. המבנה הפיזי של הנמייה מאורך וגלילי, ראשה מחודד ורגליה קצרות יחסית. הנמייה מתפארת בחושים מפותחים, בעיקר חוש השמיעה והריח. הנמייה ניזונה משלל בעלי חיים קטנים, ביניהם זוחלים, עופות, דגים ואף יונקים, כמו גם פירות וירקות.

רוצים לראות את הטורפים של טנזניה מקרוב? לחצו כאן לטיול פרטי בטנזניה | טיול מאורגן בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד

חיות בספארי – טורפים
4.6 (92.82%) 39 vote[s]