03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

טיול לטנזניה בקורונה

אם גם אתם מתלבטים האם כדאי לצאת לטיול לטנזניה בתקופת הקורונה ורוצים לדעת איך כדאי לעשות את זה נכון, באנו לעשות לכם סדר בבלגן  (אמל”ק – זה לא כזה סיפור כמו שזה נראה). והעיקר, תהנו.

סיווג המדינות

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, מדינת ישראל בחרה לסווג ת כל מדינות העולם עם אזהרת מסע, וזה כולל מדינות כמו איסלנד למשל, בה יש ממוצע של כ-4 מאומתים לקורונה ב-7 הימים האחרונים.
יחד עם זאת, חיטוט קל באתר משרד הבריאות מבהיר את התמונה – למרות הכותרת המאיימת, מדובר על הקטגוריה הטובה ביותר להימצא בה נכון להיום, שכן טיול בכל אחת מהמדינות הנמצאות בקטגוריה זו, אינה דורשת בידוד בחזור למחוסנים או מחלימים. כלומר, “מדינה עם אזהרת מסע” היא בעצם הגדרת הבסיס של משרד הבריאות בתקופת קורונה, והרמה הנמוכה ביותר מבחינת סיכון וחשש לנסיעה.
חשוב לציין, בכל הטיולים הפרטיים ו/או המאורגנים שלנו לטנזניה, תיאום בדיקות הקורונה הנדרשות יתבצע על-ידי חברת מיי טריפ, כך שאתם תוכלו להתעסק בעיקר בהנאה מהטיול שלכם.

אז רגע, מה ההנחיות? לא כל כך מורכב כמו שחשבתם..

ההנחיות פשוטות למדי למען האמת, ומתחלקות בין “לפני היציאה לטנזניה” ל”לפני החזרה לישראל”.

הנחיות ליוצאים לטנזניה:

1 –  כל הנוסעים לטנזניה מתבקשים להציג בשדה התעופה תוצאת בדיקת PCR (קורונה) שלילית, שבוצעה בטווח ה-72 שעות לפני העלייה למטוס. הבדיקה צריכה להיות כתובה באנגלית ולכלול מספר דרכון של הנבדק/ת.
מה קורה אם יצאתם חיוביים בארץ ולא תוכלו לעלות על הטיסה? חברות הביטוח, המספקות כיסוי ביטוחי לתקופת הקורונה, מכסה עבורכם את עלויות הטיסות ועלות המלונות ששילמתם – כך שבאופן יחסי אתם מוגנים ולא נגרם לכם נזק כלכלי משמעותי. מבוטחי חברת הביטוח פספורט כארד למשל שיימצאו חיוביים בבדיקה לפני הטיסה, יקבלו כיסוי ביטוחי של עד $2000 על המלונות ועוד $2000 על הטיסות. אלו מבין המבוטחים שלא יימצאו חיוביים אך כן יאלצו לבטל את הנסיעה בשל בידוד שנכפה עליהם, יקבלו מחברת הביטוח החזר של עד $500 בעבור הטיסות.
חשוב לנו לציין שאנו בחברת מיי טריפ עושים ונעשה הכל על מנת למזער ככל הניתן את הנזקים הכלכליים העלולים להיגרם כתוצאה ממקרים חריגים כאלו, כמו למשל ניסיון להשיג דחיות ו/או ביטולים בעלויות מינימליות – ככה שעל כל מקרה שלא יהיה, אנחנו כאן לעזור ככל הניתן.

2- כל אזרח/תושב ישראלי בגיל 16 ומעלה מתבקש למלא טופס הצהרת יציאה מישראל במהלך 24 השעות שלפני היציאה מישראל. את הטופס ניתן למצוא באתר משרד הבריאות. את הטופס המלא (אנו ממליצים שיהיה ברשותכם עותק מודפס וכן צילום בטלפון הנייד) תתבקשו להציג בשדה התעופה.

3- עם הנחיתה בטנזניה תתבקשו לבצע בדיקת קורונה מהירה (בעלות $25 לאדם), שאת תוצאותיה לרוב מקבלים תוך שעה אחת בלבד. בדיקות אלו מתבצעות לרוב ביעילות וסדר מופתי, ללא תורים ארוכים. מרגע קבלת התוצאה השלילית תוכלו להתחיל במסע המושלם שלכם בטנזניה, תוך שאתם נהנים משמורות ואטרקציות ללא עומס התיירים שהיה בעבר.

במקרה ויצאתם חיוביים בבדיקה, אנו במיי טריפ נדאג עבורכם לשהות הטובה והנוחה ביותר בהתאם לכיסוי שיינתן לכם על ידי חברת הביטוח. בחברת פספורט כארד למשל, הכיסוי הביטוחי מגיע ל-$200 לנוסע ללילה – מה שיבטיח לכם שהות במלון סופר מפנק ויוקרתי בטנזניה או בזנזיבר, ברמה שכמעט שווה לצאת חיוביים 😊 .

טיפ זהב: כדי לחסוך בזמן יקר בשדה התעופה בטנזניה, אנו ממליצים לבצע אונליין את תהליך הנפקת הוויזה לטנזניה (עלות של $50 לאדם) ולמלא טופס הצהרת בריאות.

הנחיות לפני החזרה לישראל:

1 – כ-72 שעות לפני הטיסה חזרה לישראל תתבקשו לבצע בדיקת PCR. לצורך הבדיקה יש להצטייד במסמכים הבאים: כרטיסי טיסה, צילום דרכון, מס’ טלפון זמין ועדכני, כתובת email מעודכנת וזמינה. תיאום הבדיקה יעשה על ידי חברת My Trip. התשלום מתבצע במזומן במעמד הבדיקה או דרך המדריך במידה ויצאתם לטיול מאורגן. הבדיקה צריכה להיות כתובה באנגלית ולכלול מספר דרכון של הנבדק/ת.
חשוב לציין כי הסיכוי להידבק בקורונה ביעד כמו טנזניה, בה מטיילים בעיקר בטבע בשטחים פתוחים וכמעט ללא כל מגע או אינטראקציה עם זרים – רק עם הקבוצה איתה נסעתם, נושק לאפס. ובכל זאת, במידה ויצאתם חיוביים בבדיקה זו, תתבקשו לשהות בבידוד עד קבלת תוצאה שלילית בבדיקה חוזרת. במקביל, חברת הביטוח תספק לכם (בהתאם לכיסוי הביטוחי שרכשתם) מימון/החזר על הארכת השהות והטיסה החלופית חזרה לישראל.

2 –  כלל הנוסעים ששהו בטנזניה (או בכל יעד אחר בעולם) מתבקשים למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל כ-24 שעות לפני הטיסה. מומלץ להגיע לשדה התעופה עם העתק מודפס ודיגיטלי של הטופס המלא.

3 – כלל הנוחתים בישראל נדרשים לבצע בדיקת PCR (קורונה) עם הנחיתה. עלות הבדיקה נעה בין 80 שקלים לנרשמים מראש במעמד מילוי טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל, ועד 100 שקלים לאלו שמשלמים במעמד ביצוע הבדיקה. לאחר הבדיקה והשלמת סידורי הכניסה לישראל, תתבקשו לחזור לבידוד ביתי קצר עד לקבלת תוצאות הבדיקה (כ-24 שעות). אלו שיקבלו תוצאה חיובית יתבקשו כמובן להישאר בבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ונסיים בתזכורת חשובה לכולנו – מטרת העל היא לטייל בשלום ולחזור בשלום, ולא להפיץ את הנגיף – והאחריות היא על כולנו – שכן בזכות שמירה על ההנחיות סוף-סוף נוכל לחזור לחיים ולטייל בעולם בראש שקט, והכי חשוב, בריא!

יאללה, באים לטנזניה? לחצו כאן לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

טיול לטנזניה בקורונה
5 (100%) 22 vote[s]