03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - כולל חנוכה 2020

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

טיול לטנזניה בקורונה

אם גם אתם מתלבטים האם כדאי לצאת לטיול לטנזניה בתקופת הקורונה ורוצים לדעת איך כדאי לעשות את זה נכון, באנו לעשות לכם סדר בבלגן  (אמל”ק – זה לא כזה סיפור כמו שזה נראה). והעיקר, תהנו.

סיווג המדינות

נכון לזמן כתיבת שורות אלו, מדינת ישראל בחרה לסווג ת כל מדינות העולם עם אזהרת מסע, וזה כולל מדינות כמו איסלנד למשל, בה יש ממוצע של כ-4 מאומתים לקורונה ב-7 הימים האחרונים.
יחד עם זאת, חיטוט קל באתר משרד הבריאות מבהיר את התמונה – למרות הכותרת המאיימת, מדובר על הקטגוריה הטובה ביותר להימצא בה נכון להיום, שכן טיול בכל אחת מהמדינות הנמצאות בקטגוריה זו, אינה דורשת בידוד בחזור למחוסנים או מחלימים. כלומר, “מדינה עם אזהרת מסע” היא בעצם הגדרת הבסיס של משרד הבריאות בתקופת קורונה, והרמה הנמוכה ביותר מבחינת סיכון וחשש לנסיעה.
חשוב לציין, בכל הטיולים הפרטיים ו/או המאורגנים שלנו לטנזניה, תיאום בדיקות הקורונה הנדרשות יתבצע על-ידי חברת מיי טריפ, כך שאתם תוכלו להתעסק בעיקר בהנאה מהטיול שלכם.

אז רגע, מה ההנחיות? לא כל כך מורכב כמו שחשבתם..

ההנחיות פשוטות למדי למען האמת, ומתחלקות בין “לפני היציאה לטנזניה” ל”לפני החזרה לישראל”.

הנחיות ליוצאים לטנזניה:

1 –  כל הנוסעים לטנזניה מתבקשים להציג בשדה התעופה תוצאת בדיקת PCR (קורונה) שלילית, שבוצעה בטווח ה-72 שעות לפני העלייה למטוס. הבדיקה צריכה להיות כתובה באנגלית ולכלול מספר דרכון של הנבדק/ת.
מה קורה אם יצאתם חיוביים בארץ ולא תוכלו לעלות על הטיסה? חברות הביטוח, המספקות כיסוי ביטוחי לתקופת הקורונה, מכסה עבורכם את עלויות הטיסות ועלות המלונות ששילמתם – כך שבאופן יחסי אתם מוגנים ולא נגרם לכם נזק כלכלי משמעותי. מבוטחי חברת הביטוח פספורט כארד למשל שיימצאו חיוביים בבדיקה לפני הטיסה, יקבלו כיסוי ביטוחי של עד $2000 על המלונות ועוד $2000 על הטיסות. אלו מבין המבוטחים שלא יימצאו חיוביים אך כן יאלצו לבטל את הנסיעה בשל בידוד שנכפה עליהם, יקבלו מחברת הביטוח החזר של עד $500 בעבור הטיסות.
חשוב לנו לציין שאנו בחברת מיי טריפ עושים ונעשה הכל על מנת למזער ככל הניתן את הנזקים הכלכליים העלולים להיגרם כתוצאה ממקרים חריגים כאלו, כמו למשל ניסיון להשיג דחיות ו/או ביטולים בעלויות מינימליות – ככה שעל כל מקרה שלא יהיה, אנחנו כאן לעזור ככל הניתן.

2- כל אזרח/תושב ישראלי בגיל 16 ומעלה מתבקש למלא טופס הצהרת יציאה מישראל במהלך 24 השעות שלפני היציאה מישראל. את הטופס ניתן למצוא באתר משרד הבריאות. את הטופס המלא (אנו ממליצים שיהיה ברשותכם עותק מודפס וכן צילום בטלפון הנייד) תתבקשו להציג בשדה התעופה.

3- עם הנחיתה בטנזניה תתבקשו לבצע בדיקת קורונה מהירה (בעלות $25 לאדם), שאת תוצאותיה לרוב מקבלים תוך שעה אחת בלבד. בדיקות אלו מתבצעות לרוב ביעילות וסדר מופתי, ללא תורים ארוכים. מרגע קבלת התוצאה השלילית תוכלו להתחיל במסע המושלם שלכם בטנזניה, תוך שאתם נהנים משמורות ואטרקציות ללא עומס התיירים שהיה בעבר.

במקרה ויצאתם חיוביים בבדיקה, אנו במיי טריפ נדאג עבורכם לשהות הטובה והנוחה ביותר בהתאם לכיסוי שיינתן לכם על ידי חברת הביטוח. בחברת פספורט כארד למשל, הכיסוי הביטוחי מגיע ל-$200 לנוסע ללילה – מה שיבטיח לכם שהות במלון סופר מפנק ויוקרתי בטנזניה או בזנזיבר, ברמה שכמעט שווה לצאת חיוביים 😊 .

טיפ זהב: כדי לחסוך בזמן יקר בשדה התעופה בטנזניה, אנו ממליצים לבצע אונליין את תהליך הנפקת הוויזה לטנזניה (עלות של $50 לאדם) ולמלא טופס הצהרת בריאות.

הנחיות לפני החזרה לישראל:

1 – כ-72 שעות לפני הטיסה חזרה לישראל תתבקשו לבצע בדיקת PCR. לצורך הבדיקה יש להצטייד במסמכים הבאים: כרטיסי טיסה, צילום דרכון, מס’ טלפון זמין ועדכני, כתובת email מעודכנת וזמינה. תיאום הבדיקה יעשה על ידי חברת My Trip. התשלום מתבצע במזומן במעמד הבדיקה או דרך המדריך במידה ויצאתם לטיול מאורגן. הבדיקה צריכה להיות כתובה באנגלית ולכלול מספר דרכון של הנבדק/ת.
חשוב לציין כי הסיכוי להידבק בקורונה ביעד כמו טנזניה, בה מטיילים בעיקר בטבע בשטחים פתוחים וכמעט ללא כל מגע או אינטראקציה עם זרים – רק עם הקבוצה איתה נסעתם, נושק לאפס. ובכל זאת, במידה ויצאתם חיוביים בבדיקה זו, תתבקשו לשהות בבידוד עד קבלת תוצאה שלילית בבדיקה חוזרת. במקביל, חברת הביטוח תספק לכם (בהתאם לכיסוי הביטוחי שרכשתם) מימון/החזר על הארכת השהות והטיסה החלופית חזרה לישראל.

2 –  כלל הנוסעים ששהו בטנזניה (או בכל יעד אחר בעולם) מתבקשים למלא טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל כ-24 שעות לפני הטיסה. מומלץ להגיע לשדה התעופה עם העתק מודפס ודיגיטלי של הטופס המלא.

3 – כלל הנוחתים בישראל נדרשים לבצע בדיקת PCR (קורונה) עם הנחיתה. עלות הבדיקה נעה בין 80 שקלים לנרשמים מראש במעמד מילוי טופס הצהרת נוסע נכנס לישראל, ועד 100 שקלים לאלו שמשלמים במעמד ביצוע הבדיקה. לאחר הבדיקה והשלמת סידורי הכניסה לישראל, תתבקשו לחזור לבידוד ביתי קצר עד לקבלת תוצאות הבדיקה (כ-24 שעות). אלו שיקבלו תוצאה חיובית יתבקשו כמובן להישאר בבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ונסיים בתזכורת חשובה לכולנו – מטרת העל היא לטייל בשלום ולחזור בשלום, ולא להפיץ את הנגיף – והאחריות היא על כולנו – שכן בזכות שמירה על ההנחיות סוף-סוף נוכל לחזור לחיים ולטייל בעולם בראש שקט, והכי חשוב, בריא!

יאללה, באים לטנזניה? לחצו כאן לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

טיול לטנזניה בקורונה
5 (100%) 18 vote[s]