03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. המשתרע לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים. נחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק.

10 ימי טיול הכוללים שבוע של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – טרק לפסגת הר הקילימנג’רו – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
10 ימים

10 ימי טיול, מתוכם שבעה ימים של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. במהלך הטראק נעלה לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים ונחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק, הייחודיים לתנאי השטח של ההר. בתום הטראק נטייל בשמורת ארושה (Arusha National Park ) הסמוכה בה נוכל לראות מקרוב שפע בעלי חיים ובהם ג’ירפות, קופים, אנטילופות, ציפורי פלמינגו ורודות, ואולי אף טורפים. המעונינים יוכלו להמשיך לטיול ספארי בשמורות החשובות של טנזניה: שמורת ימת מניירה, שמורת לוע הנגורונגורו, ושמורת הסרנגטי.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

מחירים מיוחדים לקבוצות,

 

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – קילימנג’רו – ת”א
» לינה בלודג’ ברמת תיירות טובה בארושה
» לינה באוהלים שיסופקו בטנזניה במהלך הטראק
» כלכלה מלאה החל מבוקר יום ראשון לטיול ועד לארוחת הערב ביום האחרון
» רכב להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה משמורת הר הקילימנג’רו
» רכב ספארי עם גג נפתח לספארי בשמורת ארושה
» מדריך/ נהג דובר אנגלית בימי הספארי
» דמי כניסה לשמורת הקילימנג’רו ולשמורת ארושה
» מדריך מקומי, טבחים וסבלים בימי הטראק לקילימנג’רו

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות בעלות אופי אישי וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» כל פרט, שאינו נזכר בסעיף הקודם, שכותרתו “המחיר כולל”

 הערות חשובות:

  • הטראק מיועד למיטיבי לכת והוא מגיע לגובה של 5,850 מטרים!
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • את הטראק מלווים מדריך מקומי, סבלים וטבחים מקומיים
  • הלינה במהלך הטראק היא באוהלים המסופקים על ידינו. אין מקלחות במהלך הטראק. בארושה- לודג’
  • כלכלה: הטראק כולל כלכלה מלאה, החל מארוחת בוקר ביום הראשון ועד לארוחת ערב ביום האחרון. במהלך הטראק יסופקו 3 ארוחות ביום. הארוחות מבושלות במקום. מים מינרלים יסופקו במהלך כל הטראק וכן במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • תחבורה: אנו אחראים לכל ההסעות מהלודג’ אל הקילימנג’רו ובחזרה וכן להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה וכן לכל ההסעות במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • דרוש חיסון נגד הקדחת הצהובה. בדבר חיסונים נוספים יש להיוועץ במרפאות המטיילים של משרד הבריאות, קופות החולים ובתי החולים בארץ.
  • יש להתעדכן מול מומחה טנזניה על ההנחיות העדכניות ביותר

 

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה |

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו
5 (100%) 9 vote[s]