03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. המשתרע לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים. נחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק.

10 ימי טיול הכוללים שבוע של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – טרק לפסגת הר הקילימנג’רו – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
10 ימים

10 ימי טיול, מתוכם שבעה ימים של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. במהלך הטראק נעלה לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים ונחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק, הייחודיים לתנאי השטח של ההר. בתום הטראק נטייל בשמורת ארושה (Arusha National Park ) הסמוכה בה נוכל לראות מקרוב שפע בעלי חיים ובהם ג’ירפות, קופים, אנטילופות, ציפורי פלמינגו ורודות, ואולי אף טורפים. המעונינים יוכלו להמשיך לטיול ספארי בשמורות החשובות של טנזניה: שמורת ימת מניירה, שמורת לוע הנגורונגורו, ושמורת הסרנגטי.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

מחירים מיוחדים לקבוצות,

 

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – קילימנג’רו – ת”א
» לינה בלודג’ ברמת תיירות טובה בארושה
» לינה באוהלים שיסופקו בטנזניה במהלך הטראק
» כלכלה מלאה החל מבוקר יום ראשון לטיול ועד לארוחת הערב ביום האחרון
» רכב להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה משמורת הר הקילימנג’רו
» רכב ספארי עם גג נפתח לספארי בשמורת ארושה
» מדריך/ נהג דובר אנגלית בימי הספארי
» דמי כניסה לשמורת הקילימנג’רו ולשמורת ארושה
» מדריך מקומי, טבחים וסבלים בימי הטראק לקילימנג’רו

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות בעלות אופי אישי וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» כל פרט, שאינו נזכר בסעיף הקודם, שכותרתו “המחיר כולל”

 הערות חשובות:

  • הטראק מיועד למיטיבי לכת והוא מגיע לגובה של 5,850 מטרים!
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • את הטראק מלווים מדריך מקומי, סבלים וטבחים מקומיים
  • הלינה במהלך הטראק היא באוהלים המסופקים על ידינו. אין מקלחות במהלך הטראק. בארושה- לודג’
  • כלכלה: הטראק כולל כלכלה מלאה, החל מארוחת בוקר ביום הראשון ועד לארוחת ערב ביום האחרון. במהלך הטראק יסופקו 3 ארוחות ביום. הארוחות מבושלות במקום. מים מינרלים יסופקו במהלך כל הטראק וכן במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • תחבורה: אנו אחראים לכל ההסעות מהלודג’ אל הקילימנג’רו ובחזרה וכן להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה וכן לכל ההסעות במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • דרוש חיסון נגד הקדחת הצהובה. בדבר חיסונים נוספים יש להיוועץ במרפאות המטיילים של משרד הבריאות, קופות החולים ובתי החולים בארץ.
  • יש להתעדכן מול מומחה טנזניה על ההנחיות העדכניות ביותר

 

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה | טיול תמריץ לטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

ממליצים בחום על טיול של חברת טנזניה טריפ!

יצאנו כל המשפחה לטיול בר מצווה לבן שלנו והיה פשוט מעולה. המדריך היה מקצוען אמיתי, שלט בכל פרט ופרט בטיול, שפע ידע ולקח אותנו למקומות הכי מדהימים שיש. גם השירות שקבלנו מהצוות של טנזניה טריפ היה מדהים. תודה לכם, לכל הצוות הנהדר שנפגש איתנו והתעקש לשאול ולשאול עד שהבנתם בדיוק מה אנחנו אוהבים, איזה טיול מתאים לנו ולאן כדאי לקחת אותנו. תודה לכם שהתאמתם לנו בדיוק את הטיול שרצינו, כולל כל הפרטים הקטנים והגדולים. ובסוף הטיול הפרטי שארגנתם לנו יצא אפילו יותר זול מטיול מאורגן עם עוד אנשים אצל חברות אחרות. תודה על שירות מהסרטים! אנחנו ממליצים לכל משפחה שמעוניינת בטיול בר מצווה בטנזניה לבחור בטיול של טנזניה טריפ.
יוסי ושמרית שרמן
ראשון לציון

תודה רבה רבה על טיול הבר מצווה

לטל ורועי מטנזניה טריפ, תודה רבה רבה על טיול הבר מצווה הפרטי שהכנתם לנו. הבן שלנו פשוט חזר מאושר וגם אני ובעלי הרגשנו כאילו אנחנו בחלום. המדריך היה משכמו ומעלה מקצועי ברמות על. מכיר את כל המקומות, השבילים, הנוף, החיות ואפילו את התושבים המקומיים הוא מכיר בשמות הפרטיים שלהם. והצוות שלכם בארץ נתן לנו את השירות הכי מבין וסבלני וטוב שאפשר. תודה שעמדתם על זה שנגיד לכם ממש בדיוק איזה דברים אנחנו אוהבים ומעדיפים לראות ואיך אנחנו אוהבים לטייל. מאז שחזרנו אנחנו ממליצים עליכם לכל החברים שלנו שיש להם ילד שחוגג בר מצווה. שוב תודה מאיתנו, משפחת ענבי מת"א
משפחת ענבי
תל אביב
המלצה חמה מהתנור! כל מי שמחפש טיול לטנזניה - רק עם טנזניה טריפ! חזרנו עכשיו מטיול פרטי שתוכנן לנו על ידי מאיה, וזה היה כמו שדמיינו. אחלה לודג'ים ומדריך מקצועי שידע לקחת אותנו בדיוק למקומות בהם ההתרחשויות הכי מרגשות ופוטוגניות.
אורי כהן
יהוד

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו
5 (100%) 9 vote[s]