03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו

טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. המשתרע לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים. נחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק.

10 ימי טיול הכוללים שבוע של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – טרק לפסגת הר הקילימנג’רו – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
10 ימים

10 ימי טיול, מתוכם שבעה ימים של טראק מסעיר לכיבוש פסגת הר הקילימנג’רו. במהלך הטראק נעלה לגובה של 5,889 מטר מעלי פני הים ונחזה ביערות גשם טרופיים, קרחונים, מדבריות טרשים, נקודות תצפית פנוראמיות וצמחי ענק, הייחודיים לתנאי השטח של ההר. בתום הטראק נטייל בשמורת ארושה (Arusha National Park ) הסמוכה בה נוכל לראות מקרוב שפע בעלי חיים ובהם ג’ירפות, קופים, אנטילופות, ציפורי פלמינגו ורודות, ואולי אף טורפים. המעונינים יוכלו להמשיך לטיול ספארי בשמורות החשובות של טנזניה: שמורת ימת מניירה, שמורת לוע הנגורונגורו, ושמורת הסרנגטי.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

מחירים מיוחדים לקבוצות,

 

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – קילימנג’רו – ת”א
» לינה בלודג’ ברמת תיירות טובה בארושה
» לינה באוהלים שיסופקו בטנזניה במהלך הטראק
» כלכלה מלאה החל מבוקר יום ראשון לטיול ועד לארוחת הערב ביום האחרון
» רכב להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה משמורת הר הקילימנג’רו
» רכב ספארי עם גג נפתח לספארי בשמורת ארושה
» מדריך/ נהג דובר אנגלית בימי הספארי
» דמי כניסה לשמורת הקילימנג’רו ולשמורת ארושה
» מדריך מקומי, טבחים וסבלים בימי הטראק לקילימנג’רו

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות בעלות אופי אישי וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» כל פרט, שאינו נזכר בסעיף הקודם, שכותרתו “המחיר כולל”

 הערות חשובות:

  • הטראק מיועד למיטיבי לכת והוא מגיע לגובה של 5,850 מטרים!
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • את הטראק מלווים מדריך מקומי, סבלים וטבחים מקומיים
  • הלינה במהלך הטראק היא באוהלים המסופקים על ידינו. אין מקלחות במהלך הטראק. בארושה- לודג’
  • כלכלה: הטראק כולל כלכלה מלאה, החל מארוחת בוקר ביום הראשון ועד לארוחת ערב ביום האחרון. במהלך הטראק יסופקו 3 ארוחות ביום. הארוחות מבושלות במקום. מים מינרלים יסופקו במהלך כל הטראק וכן במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • תחבורה: אנו אחראים לכל ההסעות מהלודג’ אל הקילימנג’רו ובחזרה וכן להסעות משדה התעופה ואל שדה התעופה וכן לכל ההסעות במהלך הספארי בשמורת ארושה.
  • דרוש חיסון נגד הקדחת הצהובה. בדבר חיסונים נוספים יש להיוועץ במרפאות המטיילים של משרד הבריאות, קופות החולים ובתי החולים בארץ.
  • יש להתעדכן מול מומחה טנזניה על ההנחיות העדכניות ביותר

 

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה |

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

טרק לפסגת הר הקילימנג’רו
5 (100%) 9 vote[s]