03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה

חצי טנזניה חצי זנזיבר

8 ימי טיול לטנזניה – 4 בטנזניה + 4 בזנזיבר. ספארי בשמורות החשובות בטנזניה וחופשה בזנזיבר.

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - מקומות אחרונים לטיסות הישירות בחופשת פסח

טיול מאורגן בפסח אל השמורות המופלאות בטנזניה

טיול מאורגן בפסח אל השמורות המופלאות בטנזניה
7 ימים | הדרכה בעברית | טיסות ישירות | אפריל 2018
מועד היציאה: 31/03/2018

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

יומן מסע – ספארי בטנזניה

צילום: חגית גל 

“נסיעה לאפריקה היא לא עוד טיול. זה מסע. מסע מרגש אל אמא אדמה, אל המרחבים הפתוחים, אל חיי הבר ואל הטבע הבראשיתי שחודר לכל חושייך ומטלטל אותך בעוצמה.” אומרת לי בהתרגשות חגית גל ועיניה בורקות בהתרגשות למרות שחלפו כבר מספר שבועות מאז שחזרה ממסע הצילום שלה בטנזניה.

IMG_1173

היא ג’ינג’ית נמרצת ומלאת חיים שמחוברת לטבע ומטיילת הרבה בעולם, אבל אפריקה, לטענתה, ריגשה אותה בעוצמה אחרת.
“אפריקה זה אפריקה – אי אפשר להיות אדישה אליה. היא חודרת לך לעצמות מכמות הפשטות והעוצמות שלה.”

DSC_1473-2

וכך היא יוצאת לחוויה של חייה – 8 ימי ספארי בטנזניה הקסומה, דקה אחרי עונת ההמלטות ותחילת הנדידה – מסע שהחל בשמורת סרנגטי,
הגדולה ביותר באפריקה המשיך לשמורת נגורוגורו אשר בלב הר געש וכלל גם ביקור בשבטים מקומיים וסיור ציד עם הבושמנים ביערות.

DSC_0477

“אני מחוברת לטבע ועבורי לפגוש את בעלי החיים בסביבתם הטבעית ולעקוב מקרוב אחריהם זו חוויה בלתי נשכחת.
אתה ניצב משתהה מול עדר ג’ירפות שעומד במרחק נגיעה ממך והעוצמה של החיה האצילית הזו שנעה מולך בחינניות עדינה פשוט גורמת לך להחסיר פעימה.”

IMG_6918

“בכל בוקר אתה מתעורר (בלב השמורה) מלא ציפייה לקראת הלא נודע : רק ללכת שבי אחרי הטבע. כצלמת חובבת היה לי חשוב להגיע לסיטואציות צילום ייחודיות,  ובעזרת של צוות טנזניה טריפ וארול, המדריך המיומן שהוביל אותי – הרגשתי ממש כמו חוקרת טבע של נשיונל גאוגרפיק. באחד הימים זכינו לראות קבוצת לביאות אורבות לעדר גנו, ובמהלך התקיפה הצלחתי לצלם את הרגע הנדיר שבו הם עומדים דרוכים ומביטים זה בעיני זה : צייד וניצוד במלחמת ההישרדות של הטבע – כל חיה עם העוצמה שלה נלחמת על חייה ועל צאצאיה.”

IMG_2510

“היה מרתק לעקוב אחר התנהגות בעלי החיים ואת האינטראקציות שלהם, לא הפסקתי לצלם וחזרתי ארצה עם למעלה מ-6000 צילומים! מאחורי העדשה ניסיתי להנציח סיפורים קטנים של התנהגות כמעט אנושית ולהראות את הדרך של בעלי החיים להביע אהבה וגם כעס, דאגה וגם תשוקה. כנראה שבאנו בעונה הנכונה” היא צוחקת בקול “כי החיות סביבנו לא הפסיקו להזדווג”.

IMG_3432

IMG_7435 IMG_4011

סדרת צילומים שמרגשת אותה במיוחד נקראת “אהבה של אמא” :

IMG_0111 IMG_3886 IMG_4634

המסע הזה המחיש לי כמה מדהימים הם החיים כמה קסום הוא הטבע ועד כמה צריך לשמור עליו מכל פגע.
אולי עזבתי את אפריקה אבל אפריקה תמיד תישאר איתי!

IMG_6006

תכנון וארגון הטיול: צוות טנזניה טריפ המומחים לטיולי ספארי בטנזניה וזנזיבר
צילום: חגית גל, מנהלת פארק תמנע

______

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ל-טיול בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

תודה רבה למאיר שאירגן לנו ירח דבש מהסרטים!! מהטלפון הראשון ידענו שזה הבנאדם שאנחנו רוצים שיארגן לנו את הטיול.. הרבה מקצועיות אכפתיות ורצון טוב למלא את משאלותינו. הגענו לטנזניה ופגשנו את המדריך המקסים שלנו ג'קוב שהיה גם הוא מקצועי ביותר, מלא בידע מרתק, איש שיחה ובעיקר חבר שדואג שיהיה לנו כל הזמן טוב, שמח ומעניין. טיילנו בשמורות, ישנו בלודג'ים מפנקים ביותר, אכלנו טוב ונהנינו! בנוסף עשינו בוקר תעופה (תרתי משמע) בכדור פורח בשמורת טרנגירי- מומלץ ביותר.. חוויה בלתי נשכחת. משם המשכנו לזנזיבר וכמובן שגם שם היתה לנו חוויה נעימה ומרגשת. כל הטיול זכינו להפתעות ופינוקים שמאיר דאג לנו.. בכל מקום שהגענו ברכו אותנו במזל טוב על הירח דבש ופינקו אותנו בכל טוב. אין ספק שזו היתה בחירה נכונה ונבונה תודה רבה לטנזניה טריפ על טיול מושלם לטנזניה וחוויה מיוחדת במינה, ובפרט למאיר על שירות מעולה מהתחלה ועד הסוף, רמות אכפתיות גבוהות ועל זה שארגן לנו טיול של פעם בחיים!
ליהי לינדר
תל אביב
לטל קופרמן ולחברת My Trip, ברצוננו להודות לכם על הטיול המקסים לטנזניה: לפני ימים אחדים שבנו מטיול משפחתי בן שבוע. היה מדהים ומרתק, מגוון ומאורגן למופת. זכינו לבקר בארץ מפתיעה ומעניינת, להכיר מקרוב תרבויות, שכאילו נלקחו מעולמות אחרים, ולהתרגש בספארי ממפגשים עם בעלי-החיים בביתם הטבעי. כל זאת בליווי צמוד של אדסון - מדריך מקצועי, מצויין ושופע ידע, ברכב ספארי משודרג. הלינה והארוחות בלודג'ים ברמה הגבוהה ביותר היו מפנקות ותרמו גם הן לחווייה המושלמת. נהנינו כולנו וחזרנו עם חווייה לתמיד ועם טעם של עוד. תודה רבה!
משפ' סלונים
''אזור זה בעולם, טיול מסוג כזה (ספארי) ממש לא בשבילי'', זה מה שאמרתי וחשבתי בעבר. החלטתי להגשים חלום לציקה, שאוהב להיות צמוד לטלוויזיה ל- national geographic . מסתבר, שחלום זה היה משותף לשנינו, בלי שאדע מראש. זאת הבנתי, תוך כדי הטיול עצמו. הטיול החל בתכנון המשותף אתך, בבחירת המסלול, בבחירת הלודג'ים, בהיסוסים ובשאלות האין סופיות שלנו, שנענו תמיד בחיוך, סבלנות ובעיקר עם המון ידע על מה שעומד להיות. בהגיענו לארושה בטנזניה פגשנו את ג'קוב, מדריך חייכן, מקצועי, ידען והבנו שכל ההבטחות מתממשות. כל יום בטיול היה יפה יותר מקודמו, כל יום צפן חוויות מרגשות עם המון הפתעות. אם חשבנו, שנראה המון צהוב הופתענו בירוק עם גוונים משגעים, אם חשבנו שאין מים באזור זה ויבש ראינו הרבה מקורות מים במקומות מיוחדים, צפינו בצייד של לביאות (מסכנה הזברה) ועוד. לאורך הטיול הרגשנו את ידך המכוונת, את תשומת הלב לכל הפרטים אם גדולים ואם קטנים, שהיו חשובים עבורנו. הרגשנו ביטחון, נוחיות וכל מה שאפשר לבקש בטיול מיוחד מסוג זה. תודה מעומק הלב על שרות מקצועי, סבלני עם הכנה מדויקת, שכללה המון פרטים חשובים. תודה על בחירת ג'קוב. תודה על טיול אחר שלא דומה לטיולים שעשינו בעבר, מיוחד, מושלם. מחכים לטיול הבא שלנו בעזרתך. חיבוק ענק , אורית וציקה דלל
אורית דלל