03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

יומן מסע – ספארי בטנזניה

צילום: חגית גל 

“נסיעה לאפריקה היא לא עוד טיול. זה מסע. מסע מרגש אל אמא אדמה, אל המרחבים הפתוחים, אל חיי הבר ואל הטבע הבראשיתי שחודר לכל חושייך ומטלטל אותך בעוצמה.” אומרת לי בהתרגשות חגית גל ועיניה בורקות בהתרגשות למרות שחלפו כבר מספר שבועות מאז שחזרה ממסע הצילום שלה בטנזניה.

IMG_1173

היא ג’ינג’ית נמרצת ומלאת חיים שמחוברת לטבע ומטיילת הרבה בעולם, אבל אפריקה, לטענתה, ריגשה אותה בעוצמה אחרת.
“אפריקה זה אפריקה – אי אפשר להיות אדישה אליה. היא חודרת לך לעצמות מכמות הפשטות והעוצמות שלה.”

DSC_1473-2

וכך היא יוצאת לחוויה של חייה – 8 ימי ספארי בטנזניה הקסומה, דקה אחרי עונת ההמלטות ותחילת הנדידה – מסע שהחל בשמורת סרנגטי,
הגדולה ביותר באפריקה המשיך לשמורת נגורוגורו אשר בלב הר געש וכלל גם ביקור בשבטים מקומיים וסיור ציד עם הבושמנים ביערות.

DSC_0477

“אני מחוברת לטבע ועבורי לפגוש את בעלי החיים בסביבתם הטבעית ולעקוב מקרוב אחריהם זו חוויה בלתי נשכחת.
אתה ניצב משתהה מול עדר ג’ירפות שעומד במרחק נגיעה ממך והעוצמה של החיה האצילית הזו שנעה מולך בחינניות עדינה פשוט גורמת לך להחסיר פעימה.”

IMG_6918

“בכל בוקר אתה מתעורר (בלב השמורה) מלא ציפייה לקראת הלא נודע : רק ללכת שבי אחרי הטבע. כצלמת חובבת היה לי חשוב להגיע לסיטואציות צילום ייחודיות,  ובעזרת של צוות טנזניה טריפ וארול, המדריך המיומן שהוביל אותי – הרגשתי ממש כמו חוקרת טבע של נשיונל גאוגרפיק. באחד הימים זכינו לראות קבוצת לביאות אורבות לעדר גנו, ובמהלך התקיפה הצלחתי לצלם את הרגע הנדיר שבו הם עומדים דרוכים ומביטים זה בעיני זה : צייד וניצוד במלחמת ההישרדות של הטבע – כל חיה עם העוצמה שלה נלחמת על חייה ועל צאצאיה.”

IMG_2510

“היה מרתק לעקוב אחר התנהגות בעלי החיים ואת האינטראקציות שלהם, לא הפסקתי לצלם וחזרתי ארצה עם למעלה מ-6000 צילומים! מאחורי העדשה ניסיתי להנציח סיפורים קטנים של התנהגות כמעט אנושית ולהראות את הדרך של בעלי החיים להביע אהבה וגם כעס, דאגה וגם תשוקה. כנראה שבאנו בעונה הנכונה” היא צוחקת בקול “כי החיות סביבנו לא הפסיקו להזדווג”.

IMG_3432

IMG_7435 IMG_4011

סדרת צילומים שמרגשת אותה במיוחד נקראת “אהבה של אמא” :

IMG_0111 IMG_3886 IMG_4634

המסע הזה המחיש לי כמה מדהימים הם החיים כמה קסום הוא הטבע ועד כמה צריך לשמור עליו מכל פגע.
אולי עזבתי את אפריקה אבל אפריקה תמיד תישאר איתי!

IMG_6006

תכנון וארגון הטיול: צוות טנזניה טריפ המומחים לטיולי ספארי בטנזניה וזנזיבר
צילום: חגית גל, מנהלת פארק תמנע

______

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ל-טיול בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד

יומן מסע – ספארי בטנזניה
4.8 (95.56%) 9 vote[s]