03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

יומן מסע – ספארי בטנזניה

צילום: חגית גל 

“נסיעה לאפריקה היא לא עוד טיול. זה מסע. מסע מרגש אל אמא אדמה, אל המרחבים הפתוחים, אל חיי הבר ואל הטבע הבראשיתי שחודר לכל חושייך ומטלטל אותך בעוצמה.” אומרת לי בהתרגשות חגית גל ועיניה בורקות בהתרגשות למרות שחלפו כבר מספר שבועות מאז שחזרה ממסע הצילום שלה בטנזניה.

IMG_1173

היא ג’ינג’ית נמרצת ומלאת חיים שמחוברת לטבע ומטיילת הרבה בעולם, אבל אפריקה, לטענתה, ריגשה אותה בעוצמה אחרת.
“אפריקה זה אפריקה – אי אפשר להיות אדישה אליה. היא חודרת לך לעצמות מכמות הפשטות והעוצמות שלה.”

DSC_1473-2

וכך היא יוצאת לחוויה של חייה – 8 ימי ספארי בטנזניה הקסומה, דקה אחרי עונת ההמלטות ותחילת הנדידה – מסע שהחל בשמורת סרנגטי,
הגדולה ביותר באפריקה המשיך לשמורת נגורוגורו אשר בלב הר געש וכלל גם ביקור בשבטים מקומיים וסיור ציד עם הבושמנים ביערות.

DSC_0477

“אני מחוברת לטבע ועבורי לפגוש את בעלי החיים בסביבתם הטבעית ולעקוב מקרוב אחריהם זו חוויה בלתי נשכחת.
אתה ניצב משתהה מול עדר ג’ירפות שעומד במרחק נגיעה ממך והעוצמה של החיה האצילית הזו שנעה מולך בחינניות עדינה פשוט גורמת לך להחסיר פעימה.”

IMG_6918

“בכל בוקר אתה מתעורר (בלב השמורה) מלא ציפייה לקראת הלא נודע : רק ללכת שבי אחרי הטבע. כצלמת חובבת היה לי חשוב להגיע לסיטואציות צילום ייחודיות,  ובעזרת של צוות טנזניה טריפ וארול, המדריך המיומן שהוביל אותי – הרגשתי ממש כמו חוקרת טבע של נשיונל גאוגרפיק. באחד הימים זכינו לראות קבוצת לביאות אורבות לעדר גנו, ובמהלך התקיפה הצלחתי לצלם את הרגע הנדיר שבו הם עומדים דרוכים ומביטים זה בעיני זה : צייד וניצוד במלחמת ההישרדות של הטבע – כל חיה עם העוצמה שלה נלחמת על חייה ועל צאצאיה.”

IMG_2510

“היה מרתק לעקוב אחר התנהגות בעלי החיים ואת האינטראקציות שלהם, לא הפסקתי לצלם וחזרתי ארצה עם למעלה מ-6000 צילומים! מאחורי העדשה ניסיתי להנציח סיפורים קטנים של התנהגות כמעט אנושית ולהראות את הדרך של בעלי החיים להביע אהבה וגם כעס, דאגה וגם תשוקה. כנראה שבאנו בעונה הנכונה” היא צוחקת בקול “כי החיות סביבנו לא הפסיקו להזדווג”.

IMG_3432

IMG_7435 IMG_4011

סדרת צילומים שמרגשת אותה במיוחד נקראת “אהבה של אמא” :

IMG_0111 IMG_3886 IMG_4634

המסע הזה המחיש לי כמה מדהימים הם החיים כמה קסום הוא הטבע ועד כמה צריך לשמור עליו מכל פגע.
אולי עזבתי את אפריקה אבל אפריקה תמיד תישאר איתי!

IMG_6006

תכנון וארגון הטיול: צוות טנזניה טריפ המומחים לטיולי ספארי בטנזניה וזנזיבר
צילום: חגית גל, מנהלת פארק תמנע

______

מזמינים אתכם להצטרף אלינו ל-טיול בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון

4.8/5 - (9 votes)