03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טנזניה וקניה – הנדידה הגדולה

ספארי בטנזניה וקניה - הנדידה הגדולה

10 ימים בטנזניה וקניה, הצטרפו אל מסעותיהם של מיליוני בעלי חיים בנדידתם הגדולה אחר חיפוש מזון. ניסע במסלולם של מליוני בעלי החיים ונצפה במסע הישרדותם המרתק

10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה הגדולה – טיול פרטי

9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – 10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה- בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

ספארי בטנזניה וקניה בעונת הנדידה הגדולה

מישורי הסוואנה הענקיים בשמורת מסאי מרה שבדרום קניה והמשכם בשמורת הסרנגטי שבצפון טנזניה, הם בית הגידול הגדול והעשיר ביותר בעולם ליונקים יבשתיים. כאן מתקיימת מידי שנה “הנדידה הגדולה”, תופעת טבע מדהימה שאין כמותה בעולם, במהלכה נודדים מיליוני בעלי חיים בניהם למעלה מ-2 מיליון גנו, 600 אלף זברות ואנטילופות שונות מטנזניה צפונה אל מישורי המארה שבקניה וחוזר חלילה.

בעלי החיים שכילו את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי חוצים את הנהר אל עבר אזורי העשב הירוק שבקניה, בעוד שלהקות גדולות של תנינים צופים בעדרים וממתינים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שחזה בנדידה הגדולה ובמראות הדרמטיים של חציית הנהר, לא ישכח חוויה זו במהרה.

לצד הצפיה המרגשת בנדידה הגדולה נסייר בשמורות מרתקות נוספות כדוגמת שמורת סמבורו, שמורת ימת נקורו ומכתש נגורונגורו, הממוקם בתוך לועו של הר געש כבוי ומארח בשטחו עשרות אלפי בעלי חיים פראיים. טיול ספארי בקניה וטנזניה מתאים לכל המשפחה ומאפשר לראות את ההצגה הטובה ביותר שיש לאפריקה להציע – הנדידה הגדולה ביותר בעולם.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

» הנחות לילדים
» מחירים מיוחדים לקבוצות

 המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – ארושה – ת”א (דרך יעד ביניים).
» הסעות מטנזניה לקניה ומקניה לטנזניה.
» כניסה לכל השמורות שבטיול.
» רכבי שטח 4X4 מסוג טויוטה לנד קרוזר, בעלי גג נפתח לצפיה וצילום נוחים.
» לינה בלודג’ים בדרגת תיירות גבוהה על בסיס פנסיון מלא.
» מים מינרלים במהלך הספארי.
» מדריך/נהג מקומי מיומן מומחה לשטח.
» ביקור במנייטה (כפר מסאי).
» שייט באגם נייושה.
» ספארי רגלי באי הסהרון.
» ביקור באתר עמק אולדובאי ובמוזיאון המקומי.

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזות לקניה ולטנזניה (בעלות כוללת של 100$).
» שתייה קלה במהלך הארוחות.
» הוצאות אישיות שונות וביטוחים.

  • בדבר חיסונים – יש להיוועץ במשרד הבריאות.
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • ניתן להוסיף 3-4 ימי נופש בזנזיבר בתום הטיול. במקרה זה הטיסה חזרה לת”א תתבצע מזנזיבר (תתווסף טיסת פנים).

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. מרבית המקומות שאנחנו מטיילים בהם נמצאים בגובה של כ-2,000 מטר מעל פני הים ובגובה זה הטמפרטורות נעות בין 20 ל-25 מעלות במהלך היום ובין 10 ל-12 מעלות בלילה. כמובן, שבמקומות גבוהים יותר הטמפרטורה יורדת.

אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר לעצמו את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר.

 

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

ראשית גיורא מדריך מדהים לא רק בידע ( גוגל מהלך) אלא גם באישיות הנינוחה, ההיכרות שלו את המקומות והאנשים אליהם הגענו, ההמלצות הטובות ועוד הרבה מעבר לכך. כל יום היה חוויה מיוחדת בפני עצמה, המלונות מעולים!!! והאוכל טעים מאוד. עד לטיול זה לא הכרתי את חברת מיי טריפ. ללא ספק, לפני היעד הבא אתחיל לחפש אצלכם. תודה רבה על חוויה מיוחדת
משפחת עקיבא
עודד הוא מדריך מעולה שמשלב ידיעת החומר עם אכפתיות וראיה מקיפה של הקבוצה וצרכיה. בכל יום היה ברור שמישהו חשב ותכנן והשקיע בכדי שנהנה מהטיול. מסביב לעודד היו הרבה נהגים שעשו מעל ומעבר בכדי שנהנה . מבחינתנו הטיול הזה היה הצלחה! תודה רבה לכל הצוות
הי הדר חזרנו כולנו עיפים אך מרוצים. במילה אחת ששווה אלף מילים מושלם! הטיול היה מתוכנן בצורה מושלמת כל פרט ופרט. המדריך עודד היה מליון מיצא את כל מה שרק אפשר היה. במסירות, במדויק המון ידע, נעים הליכות השקיע את נשמתו וירד עד הפרטים הקטנים. הר אותיו בערב היו מאלפטת וזה לאחר יום של 12 שעות!! מושלם. הנהגים מעולים ומיומנים אדיבים ודאגו לכולם. כל הכבוד לחברת My Trip שהשקיעה כל כך הרבה ודאגה לנו ולסיום צ'יפרה אותנו בטיול בזנזיבר. תודה לכל העוסקים במלאכה. כל הקבוצה נתנה פה אחד ציון 10. ולך אני מודה במיוחד שבזכותך יצאנו למסע הגדול שלנו. תמיכתך והשרות שלך ראויים לשבח. זו פעם רביעית שאני באפריקה שלישית בטנזניה אבל הטיול הזה היה מעולה והאחרים התגמדו. תודה עטי אילן יהלי וליאו שפיגל.
משפחת שפיגל

4.6/5 - (9 votes)