03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

ספארי בטנזניה וקניה – הנדידה הגדולה

ספארי בטנזניה וקניה - הנדידה הגדולה

10 ימים בטנזניה וקניה, הצטרפו אל מסעותיהם של מיליוני בעלי חיים בנדידתם הגדולה אחר חיפוש מזון. ניסע במסלולם של מליוני בעלי החיים ונצפה במסע הישרדותם המרתק

10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה הגדולה – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – 10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה- בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
ספארי בטנזניה וקניה בעונת הנדידה הגדולה

מישורי הסוואנה הענקיים בשמורת מסאי מרה שבדרום קניה והמשכם בשמורת הסרנגטי שבצפון טנזניה, הם בית הגידול הגדול והעשיר ביותר בעולם ליונקים יבשתיים. כאן מתקיימת מידי שנה “הנדידה הגדולה”, תופעת טבע מדהימה שאין כמותה בעולם, במהלכה נודדים מיליוני בעלי חיים בניהם למעלה מ-2 מיליון גנו, 600 אלף זברות ואנטילופות שונות מטנזניה צפונה אל מישורי המארה שבקניה וחוזר חלילה. בעלי החיים שכילו את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי חוצים את הנהר אל עבר אזורי העשב הירוק שבקניה, בעוד שלהקות גדולות של תנינים צופים בעדרים וממתינים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שחזה בנדידה הגדולה ובמראות הדרמטיים של חציית הנהר, לא ישכח חוויה זו במהרה. לצד הצפיה המרגשת בנדידה הגדולה נסייר בשמורות מרתקות נוספות כדוגמת שמורת סמבורו, שמורת ימת נקורו ומכתש נגורונגורו, הממוקם בתוך לועו של הר געש כבוי ומארח בשטחו עשרות אלפי בעלי חיים פראיים. טיול ספארי בקניה וטנזניה מתאים לכל המשפחה ומאפשר לראות את ההצגה הטובה ביותר שיש לאפריקה להציע – הנדידה הגדולה ביותר בעולם.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

» הנחות לילדים
» מחירים מיוחדים לקבוצות.

 המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – ארושה – ת”א (דרך יעד ביניים)
» הסעות מטנזניה לקניה ומקניה לטנזניה
» כניסה לכל השמורות שבטיול
» רכבי שטח 4X4 מסוג טויוטה לנד קרוזר, בעלי גג נפתח לצפיה ולצילום נוחים
» לינה בלודג’ים בדרגת תיירות גבוהה על בסיס פנסיון מלא
» מים מינרלים במהלך הספארי
» מדריך/נהג מקומי מיומן מומחה לשטח
» ביקור במנייטה (כפר מסאי)
» שייט באגם נייושה
» ספארי רגלי באי הסהרון
» ביקור באתר עמק אולדובאי ובמוזיאון המקומי

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזות לקניה ולטנזניה (מחיר: 100 דולר סה”כ)
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» הוצאות אישיות שונות וביטוחים

  • בדבר חיסונים יש להיוועץ במשרד הבריאות
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • ניתן להוסיף 3-4 ימי נופש בזנזיבר בתום הטיול. במקרה זה הטיסה חזרה לת”א תתבצע מזנזיבר ותתווסף טיסת פנים.

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. מרבית המקומות שאנחנו מטיילים בהם נמצאים בגובה של כ-2,000 מטר מעל פני הים ובגובה זה הטמפרטורות נעות בין 20 ל-25 מעלות במהלך היום ובין 10 ל-12 מעלות בלילה. כמובן, שבמקומות גבוהים יותר הטמפרטורה יורדת. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר לעצמו את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר.

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה | טיול תמריץ לטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

שלום לכולם חזרנו משבוע מרתק בספארי של טנזניה היה טיול מופלא , סיון דאגה ללוד"גים מצוינים. תכנון הטיול היה מדויק . המדריך שלנו אדי מסלאי היה מעולה שבמעולים אדיב אינטלגנט, בקיא וידען . כמוכן הארוח היה מעולה , היות ואנו דתיים שומרי כשרות, בכל לודג המתין לנו השף העמיד לרשותינו סושף שהביא לנו ירקות פירות ודגים כשרים. אנו בישלנו בסירים ובמחבת שהבאנו והם עזרו בכל . כולל אפית הדגים בתבניות אלומניום עבורינו פשוט היו נהדרים מכניסי אורחים. ..לסיכום ממש ממש מומלץ ! . חויה נהדרת , תודה רבה וכל הכבוד לסיון והצוות טנזניה טריפ.
תמר רוט
חשמונאים
בספטמבר 2016 יצאנו לטיול חלומי בטנזניה וזנזיבר. טיול הספארי בטנזניה היה מדהים – ביקרנו במספר שמורות, ראינו את כל סוגי חיות הבר שפוגשים בדרך כלל בערוץ Nat Geo Wild, כולל מפגש קרוב עם טורפים ועם החיות הגדולות, וכל זה בנוף עוצר נשימה. בנוסף נחשפנו לתרבות המקומית, גם בזכות הנהג/מדריך של טנזניה טריפ שנתן הסבר לא רק על החיות, אלא גם על המקומות והאנשים שחיים שם. גם הנופש בזנזיבר היה מעולה, בחוף עם חול לבן, מים בצבע טורקיז ודקלים על החוף. טל מטנזניה-טריפ תכנן עבורנו את הטיול, היה קשוב אלינו לאורך כל הדרך, היה אתנו בקשר רציף ועזר לפתור את מעט הבעיות שהתעוררו. ממליצים בחום!
אורנה ודוד טיורי
ראשון לציון
יצאנו ל12 יום לטנזניה וזנזיבר ,היה מעולה! המסלול, המלונות, הלודג'ים היו יוצא מין הכלל. הציפיות היו גבוהות, המימוש עלה על הציפיות. תודה למאיר שעזר לנו להוציא לפועל ולהגשים את החלום
נחום ירדן
כפר סבא

ספארי בטנזניה וקניה – הנדידה הגדולה
5 (100%) 8 vote[s]