03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טנזניה וקניה – הנדידה הגדולה

ספארי בטנזניה וקניה - הנדידה הגדולה

10 ימים בטנזניה וקניה, הצטרפו אל מסעותיהם של מיליוני בעלי חיים בנדידתם הגדולה אחר חיפוש מזון. ניסע במסלולם של מליוני בעלי החיים ונצפה במסע הישרדותם המרתק

10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה הגדולה – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי – 10 ימי טיול בקניה וטנזניה בעונת הנדידה- בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip
ספארי בטנזניה וקניה בעונת הנדידה הגדולה

מישורי הסוואנה הענקיים בשמורת מסאי מרה שבדרום קניה והמשכם בשמורת הסרנגטי שבצפון טנזניה, הם בית הגידול הגדול והעשיר ביותר בעולם ליונקים יבשתיים. כאן מתקיימת מידי שנה “הנדידה הגדולה”, תופעת טבע מדהימה שאין כמותה בעולם, במהלכה נודדים מיליוני בעלי חיים בניהם למעלה מ-2 מיליון גנו, 600 אלף זברות ואנטילופות שונות מטנזניה צפונה אל מישורי המארה שבקניה וחוזר חלילה. בעלי החיים שכילו את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי חוצים את הנהר אל עבר אזורי העשב הירוק שבקניה, בעוד שלהקות גדולות של תנינים צופים בעדרים וממתינים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שחזה בנדידה הגדולה ובמראות הדרמטיים של חציית הנהר, לא ישכח חוויה זו במהרה. לצד הצפיה המרגשת בנדידה הגדולה נסייר בשמורות מרתקות נוספות כדוגמת שמורת סמבורו, שמורת ימת נקורו ומכתש נגורונגורו, הממוקם בתוך לועו של הר געש כבוי ומארח בשטחו עשרות אלפי בעלי חיים פראיים. טיול ספארי בקניה וטנזניה מתאים לכל המשפחה ומאפשר לראות את ההצגה הטובה ביותר שיש לאפריקה להציע – הנדידה הגדולה ביותר בעולם.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

» הנחות לילדים
» מחירים מיוחדים לקבוצות.

 המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות ת”א – ארושה – ת”א (דרך יעד ביניים)
» הסעות מטנזניה לקניה ומקניה לטנזניה
» כניסה לכל השמורות שבטיול
» רכבי שטח 4X4 מסוג טויוטה לנד קרוזר, בעלי גג נפתח לצפיה ולצילום נוחים
» לינה בלודג’ים בדרגת תיירות גבוהה על בסיס פנסיון מלא
» מים מינרלים במהלך הספארי
» מדריך/נהג מקומי מיומן מומחה לשטח
» ביקור במנייטה (כפר מסאי)
» שייט באגם נייושה
» ספארי רגלי באי הסהרון
» ביקור באתר עמק אולדובאי ובמוזיאון המקומי

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזות לקניה ולטנזניה (מחיר: 100 דולר סה”כ)
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» הוצאות אישיות שונות וביטוחים

  • בדבר חיסונים יש להיוועץ במשרד הבריאות
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • ניתן להוסיף 3-4 ימי נופש בזנזיבר בתום הטיול. במקרה זה הטיסה חזרה לת”א תתבצע מזנזיבר ותתווסף טיסת פנים.

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. מרבית המקומות שאנחנו מטיילים בהם נמצאים בגובה של כ-2,000 מטר מעל פני הים ובגובה זה הטמפרטורות נעות בין 20 ל-25 מעלות במהלך היום ובין 10 ל-12 מעלות בלילה. כמובן, שבמקומות גבוהים יותר הטמפרטורה יורדת. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר לעצמו את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר.

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

טנזניה וקניה – הנדידה הגדולה
4.6 (91.11%) 9 vote[s]