03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

שמורות הטבע של דרום טנזניה

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה

10 ימים מרתקים של ספארי בשמורות דרום טנזניה הפראיות  – שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה.

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

 

טיול פרטי – ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

10 ימים מרתקים של ספארי בדרום טנזניה ב-4 מבין השמורות הפחות מוכרות, אך היותר פראיות ומסעירות של טנזניה: שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה. רוב תיירות הספארי מתמקדת בשמורות צפון טנזניה, ומשאירה את שמורות הטבע של דרום טנזניה בתוליות ופראיות. בעלי החיים בשמורות אלה נהנים משגרת חיים שלווה, שאינה מופרעת על-ידי המוני תיירים סקרנים ועל-ידי רעשם המטרטר של רכבי הספארי הרבים. בשמורת סאלוס, השמורה השנייה בגודלה באפריקה ובין הגדולות ביותר בעולם, נערוך ספארי וגם נשוט על נהר הרופיג’י כדי לחזות במגוון עצום של יונקים, ציפורים וזוחלים הנעים בשמורה ללא התערבות מצד בני האדם. בשמורת מיקומי נוכל לראות ג’ירפות, פילים, זברות, באפלו, אנטילופות וקופי בבון. בשמורת רואהה ניתן לחזות בעדרים גדולים של פילים, שמספרם נאמד בכ-10,000 פרטים, למעלה מ- 500 זנים שונים של עופות, ויונקים נדירים, כדוגמת הזאב הטלוא, אנטילופת סייב ואנטילופת רואן.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות בלתי ישירות מת”א לדר א-סאלם ובחזרה
» טיסת פנים מאירינגה לדר א-סאלם
» רכבי שטח 4X4 טיוטה לנדקרוזר עם גג נפתח לצפיה ולצילום
» כניסות לכל השמורות שבתוכנית
» שהיה בלודג’ים ברמת תיירות נוחה עד טובה מאוד
» פנסיון מלא לכל אורך הטיול
» אספקה של מים מינרלים ברכב במהלך הספארי
» מדריכים/נהגים מוסמכים דוברי אנגלית

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (המחיר: 50 דולר במזומן)
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» הוצאות אישיות וביטוחים

  • יש להיוועץ במשרד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • הטיול כולל נסיעות ארוכות בדרכי עפר ודרכים משובשות
  • מסלול הטיול ניתן לשינוי והתאמה אישית
  • ניתן לשדרג את מקומות הלינה

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר  את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר. פסח מהווה את אחד משיאי עונת התיירות: ישראלים רבים מעדיפים לטוס לטנזניה בפסח, במהלך העונה הרטובה דווקא, כך הם מנצלים את ימי החופש וגם נהנים מירידת מחירים.

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון

5/5 - (10 votes)