03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה

10 ימים מרתקים של ספארי בשמורות דרום טנזניה הפראיות  – שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה.

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

 

טיול פרטי – ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

10 ימים מרתקים של ספארי בדרום טנזניה ב-4 מבין השמורות הפחות מוכרות, אך היותר פראיות ומסעירות של טנזניה: שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה. רוב תיירות הספארי מתמקדת בשמורות צפון טנזניה, ומשאירה את שמורות הטבע של דרום טנזניה בתוליות ופראיות. בעלי החיים בשמורות אלה נהנים משגרת חיים שלווה, שאינה מופרעת על-ידי המוני תיירים סקרנים ועל-ידי רעשם המטרטר של רכבי הספארי הרבים. בשמורת סאלוס, השמורה השנייה בגודלה באפריקה ובין הגדולות ביותר בעולם, נערוך ספארי וגם נשוט על נהר הרופיג’י כדי לחזות במגוון עצום של יונקים, ציפורים וזוחלים הנעים בשמורה ללא התערבות מצד בני האדם. בשמורת מיקומי נוכל לראות ג’ירפות, פילים, זברות, באפלו, אנטילופות וקופי בבון. בשמורת רואהה ניתן לחזות בעדרים גדולים של פילים, שמספרם נאמד בכ-10,000 פרטים, למעלה מ- 500 זנים שונים של עופות, ויונקים נדירים, כדוגמת הזאב הטלוא, אנטילופת סייב ואנטילופת רואן.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות בלתי ישירות מת”א לדר א-סאלם ובחזרה
» טיסת פנים מאירינגה לדר א-סאלם
» רכבי שטח 4X4 טיוטה לנדקרוזר עם גג נפתח לצפיה ולצילום
» כניסות לכל השמורות שבתוכנית
» שהיה בלודג’ים ברמת תיירות נוחה עד טובה מאוד
» פנסיון מלא לכל אורך הטיול
» אספקה של מים מינרלים ברכב במהלך הספארי
» מדריכים/נהגים מוסמכים דוברי אנגלית

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (המחיר: 50 דולר במזומן)
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» הוצאות אישיות וביטוחים

  • יש להיוועץ במשרד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • הטיול כולל נסיעות ארוכות בדרכי עפר ודרכים משובשות
  • מסלול הטיול ניתן לשינוי והתאמה אישית
  • ניתן לשדרג את מקומות הלינה

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר  את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר. פסח מהווה את אחד משיאי עונת התיירות: ישראלים רבים מעדיפים לטוס לטנזניה בפסח, במהלך העונה הרטובה דווקא, כך הם מנצלים את ימי החופש וגם נהנים מירידת מחירים.

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

נסענו לטיול משפחתי בטנזניה, לפני הטיול לא היה לנו זמן לבדוק לאן כמה ומתי. שמנו את מבטחנו בטנזניה טריפ, איש הקשר שלנו היה מאיר. מעולם לא פגשנו אותו שילמנו מראש על הטיול. ולא התאכזבו היה לנו טיול מעולה ומדוייק. תודה
נירה נחום
שוהם
לכל המתלבטים האם לשכור את שרותיה של "טנזניה טריפ" או של חברה ידועה יותר... החלטתי לפרסם את המכתב, מפני שאני עצמי מאד התלבטתי באיזו חברה לבחור. תהיתי האם אני שמה את כספי על קרן הצבי? מי שמע על החברה זו - "טנזניה טריפ"? האם זו חברה אמינה או לא.. המון שאלות. אבל לאחר שחזרתי מהטיול המדהים שהיה לנו, אני ממליצה עליהם בפה מלא!! יצאנו משפחה בת 10 נפשות לטיול משפחתי בשני ג'יפים מאד נוחים. ראשית זכיתי בארץ ללווי מרשים על ידי דורון. על כל שאלה או התלבטות שהיתה לי – הוא ענה בסבלות ובאריכות. הטיול היה מאורגן לעילה ולעילה. המדריכים יעקב ואדסון – מקצועיים, עם ידע עצום בכל תחום. אדיבות ונינוחות היו תכונות שהם ניחנו בהן - בענק. תוכנית הטיול הייתה מרתקת ובעיקר הטיפול בנו. בכל בוקר חיכה לנו מקרר באוטו עמוס במים קרים, ארוחות הצהרים ארוזות בקופסאות וקדימה לדרך. תוכנית הטיול נבנתה כהלכה, השמורות בהן טיילנו היו מגוונות מאד הן מבחינת תצורת השטח והנוף והן מבחינת אוכלוסיית בעלי החיים. הלודג'ים – לא מהעולם הזה. בקיצור - חברה שהייתי ממליצה לכל חברי לנסוע בה!!!
נעמי יסעור

ממליצים בחום על טיול של חברת טנזניה טריפ!

יצאנו כל המשפחה לטיול בר מצווה לבן שלנו והיה פשוט מעולה. המדריך היה מקצוען אמיתי, שלט בכל פרט ופרט בטיול, שפע ידע ולקח אותנו למקומות הכי מדהימים שיש. גם השירות שקבלנו מהצוות של טנזניה טריפ היה מדהים. תודה לכם, לכל הצוות הנהדר שנפגש איתנו והתעקש לשאול ולשאול עד שהבנתם בדיוק מה אנחנו אוהבים, איזה טיול מתאים לנו ולאן כדאי לקחת אותנו. תודה לכם שהתאמתם לנו בדיוק את הטיול שרצינו, כולל כל הפרטים הקטנים והגדולים. ובסוף הטיול הפרטי שארגנתם לנו יצא אפילו יותר זול מטיול מאורגן עם עוד אנשים אצל חברות אחרות. תודה על שירות מהסרטים! אנחנו ממליצים לכל משפחה שמעוניינת בטיול בר מצווה בטנזניה לבחור בטיול של טנזניה טריפ.
יוסי ושמרית שרמן
ראשון לציון

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה
5 (100%) 10 vote[s]