03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

שמורות הטבע של דרום טנזניה

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה

10 ימים מרתקים של ספארי בשמורות דרום טנזניה הפראיות  – שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה.

ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – טיול פרטי
9 לילות | 10 ימים

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

 

טיול פרטי – ספארי לשמורות הטבע הפראיות בדרום טנזניה – בליווי מדריך מקומי מצוות My Trip

10 ימים מרתקים של ספארי בדרום טנזניה ב-4 מבין השמורות הפחות מוכרות, אך היותר פראיות ומסעירות של טנזניה: שמורת סאלוס, שמורת מיקומי, שמורת הרי אודזונגאווה ושמורת רואהה. רוב תיירות הספארי מתמקדת בשמורות צפון טנזניה, ומשאירה את שמורות הטבע של דרום טנזניה בתוליות ופראיות. בעלי החיים בשמורות אלה נהנים משגרת חיים שלווה, שאינה מופרעת על-ידי המוני תיירים סקרנים ועל-ידי רעשם המטרטר של רכבי הספארי הרבים. בשמורת סאלוס, השמורה השנייה בגודלה באפריקה ובין הגדולות ביותר בעולם, נערוך ספארי וגם נשוט על נהר הרופיג’י כדי לחזות במגוון עצום של יונקים, ציפורים וזוחלים הנעים בשמורה ללא התערבות מצד בני האדם. בשמורת מיקומי נוכל לראות ג’ירפות, פילים, זברות, באפלו, אנטילופות וקופי בבון. בשמורת רואהה ניתן לחזות בעדרים גדולים של פילים, שמספרם נאמד בכ-10,000 פרטים, למעלה מ- 500 זנים שונים של עופות, ויונקים נדירים, כדוגמת הזאב הטלוא, אנטילופת סייב ואנטילופת רואן.

המחירים מותאמים לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות בלתי ישירות מת”א לדר א-סאלם ובחזרה
» טיסת פנים מאירינגה לדר א-סאלם
» רכבי שטח 4X4 טיוטה לנדקרוזר עם גג נפתח לצפיה ולצילום
» כניסות לכל השמורות שבתוכנית
» שהיה בלודג’ים ברמת תיירות נוחה עד טובה מאוד
» פנסיון מלא לכל אורך הטיול
» אספקה של מים מינרלים ברכב במהלך הספארי
» מדריכים/נהגים מוסמכים דוברי אנגלית

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (המחיר: 50 דולר במזומן)
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» הוצאות אישיות וביטוחים

  • יש להיוועץ במשרד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • הטיול כולל נסיעות ארוכות בדרכי עפר ודרכים משובשות
  • מסלול הטיול ניתן לשינוי והתאמה אישית
  • ניתן לשדרג את מקומות הלינה

טנזניה נמצאת על קו המשווה ולכן הטמפרטורות בה די דומות במשך כל חודשי השנה. אפשר לטייל בטנזניה בכל עונה בשנה וכל אחד בוחר  את התקופה הנוחה לו באופן אישי. העונות היבשות נוחות יותר לטיול, אך ההנאה גדולה גם בספארי שמתקיים בעונות הרטובות, אז גם מחיר הטיול זול יותר. פסח מהווה את אחד משיאי עונת התיירות: ישראלים רבים מעדיפים לטוס לטנזניה בפסח, במהלך העונה הרטובה דווקא, כך הם מנצלים את ימי החופש וגם נהנים מירידת מחירים.

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

שמורות הטבע של דרום טנזניה
5 (100%) 10 vote[s]