03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

פסח בטנזניה - טיסות ישירות

טיולים פרטיים ומאורגנים לטנזניה בפסח 2019 
מספר המקומות מוגבל - ההרשמה בעיצומה 

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים - מקומות אחרונים לטיסות הישירות בחופשת פסח

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

שמורת אגם מניארה

שמורת אגם מניארה השוכנת בעמק ריפט מציעה למבקר בה נופים שונים לחלוטין מאלה שתמצאו בשמורות האחרות, מגוון עשיר של בעלי כנף, ולמעלה מ- 500 מינים של בעלי חיים, ביניהם אוכלוסיית פילים צפופה. אז מה יצפה לכם בביקורכם בשמורה?

שמורת אגם מניארה (Lake Manyara National Park) שוכנת בתחתית השבר הסורי-אפריקאי שבטנזניה בשני מחוזות, מחוז ארושה ומחוז מניארה, ונמצאת תחת פיקוחו הממשלתי של רשות הפארקים הלאומיים של טנזניה. השמורה מתפרשת על פני שטח של 329 קמ”ר של רצועת אדמה צרה המתפתלת בין גרגורי ריפט במערב לאגם מניארה, ימת סודה אשר בעונות הרטובות מגיעה לכדי שטח של 231 קמ”ר (ובעונות היבשות נעלמת כמעט לגמרי) במזרח השמורה ומהווה מוקד משיכה לאלפי בעלי כנף ססגוניים. בנוסף לשלל עופות, בביקורכם בשמורה תוכלו לפגוש גם בפילים, דיק-דיק, איילות, גי’רפות מסאי, אימפלות, זברות והיפופוטמים רבים הרובצים במימי האגם, עליהם תוכלו לצפות מחוץ לרכבים בנקודת תצפית קרובה אך בטוחה.

האריות החתוליים ביותר שראיתם מימיכם
בכניסתכם לשמורה, המוכרת כשמורה ביוספרית של אונסק”ו, תעברו דרך יער טרופי ירוק הנטוע על אדמת חמרה עשירה, ואם יתמזל מזלכם (בכל זאת, לא סתם קוראים לטיול ספארי “Game Drive” – לפעמים אתה מנצח ולפעמים מפסיד) תוכלו לפגוש בשלושת הטורפים הגדולים – אריות, נמרים וצ’יטות ולחזות בתופעה מיוחדת במינה -אריות המטפסים על העץ ורובצים בעצלנות על ענפיו.  מי שמכיר את חתולי הבית כאשר הם פוגשים בעץ ומטפסים עליו באושר ונחים על ענפיו, יצחק בקול כאשר יראה את אותו המחזה אצל משפחת האריות. ניתן לראות לביאות המעודדות את גוריהן לצאת למסע טיפוס מרתק, גם על העץ הקטן ביותר, על מנת לנוח תחת עלי העץ המשמשים כסככה מפני השמש הקופחת.
ממלכי החיות, נעבור לבעלי הכנף הססגוניים של מניארה.

 

פלמינגו צבעוניים ומרהיבים על גדות האגם
שמורת ימת מניארה ידועה בזכות עופות הפלמינגו היפיפיים אשר פוקדים את האגם בהמוניהם בעונות הגשומות. הבאים לשמורה זוכים למחזה המרהיב של אלפי ציפורי פלמינגו העומדים באגם ויוצרים תמונה קסומה הצבועה בגווני ורוד וכחול. בשעות היום הפלמינגו מרוכזים במיוחד באיתור ארוחת הבוקר שלכם, השוחה לתומה באגם. אחת התכונות המרתקות של הפלמינגו היא היכולת שלהם להסתדר בצורה מאורגנת להפליא, כאשר פניהם פונות כולן יחד לכיוון אחד . מסדר מאורגן זה של הפלמינגו מפיק תמונות מרהיבות ביופיין של האגם, וביתר שאת  בשעות השקיעה, כאשר האגם הופך כתמתם ונוצותיהם של הפלמינגו בולטים אף יותר. בנוסף לפלמינגו ניתן גם לראות בשמורה כ-400 מיני ציפורים, בחלקם הגדול ניתן לחזות במהלך כל השנה, מה שהופך את שמורת ימת מניארה ליעד אהוב ופופלארי במיוחד על צפרים מכל רחבי העולם.

בבונים צועדים בשורה
בדומה לפלמינגו, גם קופי הבבון נוהגים להסתדר בקבוצות, וניתן לראות אותם צועדים לעתים בשורה מאורגנת. הבבונים משעשעים במיוחד , ומתנהגים כמעט כמו ילדים קטנים בשמורה השלווה, בעוד אימותיהם, שלרוב מתאחדות לצורך טיפול בצאצאים המשותפים, מפעילות מעין מעון לבבונים הקטנים אשר זוכים לתשומת לב מכל האימהות גם יחד.

רוצים לבקר בשמורת אגם מניארה ובשמורות מרגשות נוספות בטנזניה? קליק קטן, ואתם בדרך
לטיולים מאורגנים בטנזניהלטיולים פרטיים בטנזניה

לשאלות צרו עימנו קשר

בוקר אור , מה אכתוב לך , לא אדע , שיר, סיפור או אגדה , רק אכתוב כאן שתי מילים – המון תודה ! הכול תחיל בשיחת טלפון אקראית למיה , מיד על השיחה הראשונה , הרגשתי שהגעתי למקום הנכון כדי להגשים חלום , שירות מעולה , אכפתי , ענייני ומקצועי . המרתי – וצדקתי . הרבה תודה לך מיה הגיע היום המיוחל ויואב ואני התייצבנו נרגשים ומאושרים , שירלי שלנו שהובילה אותנו מתחילת הדרך כבר חיכתה לנו , מכאן הכול הלך והשתבח , שירלי צעירה ואנרגטית , ראתה לפניה קבוצה של ילדים , הורים , סבים וסבתאות , אחיות , חם וחתן ודודה ואחיין ( אנחנו ) , מיד החלה בגיבוש החבורה ויצרה אווירה של כייף ואחווה , בכול נפתולי הבירוקרטיה הסבוכה פעלה בנחישות ובסבלנות ( שממש לא ניתנת להבנה ) בטנזניה המופלאה סיירה אתנו , דאגה , חיברה , הסבירה ובכלל , גם לנרות וסופגניות בערב חנוכה באמצע הג'ונגל לנו דאגה , בטנזניה הקסומה מעבר למה שהייתה צריכה , עוד שני ימי סיורים לנו ארגנה וויתרה על המנוחה לעצמה . בכלל רק מילים חמות על הרצון , הידע , הפתיחות והבגרות לה אנו חווים את חווית הטיול . בקיצור המון תודה לכם כחברה , למיה , לכול צוות המשרד ( מליל גשם סוער ), והכי הכי לשירלי על חוויה שלא נישכח . אנחנו מקווים להתראות אתכם גם בשנה הבאה יואב אוליאל ורונית לפלר
יואב אוליאל ורונית לפלר
השנה שינינו את השגרה וטיילנו באפריקה. לפני הטיול לא ידענו לאן לנסוע,מתי ואיך. דברנו עם מספר חברות שונות עד שלא נפגשנו עם מאיר שטרית מהחברה. יחד תכננו מסלול,תקופה,זמן ורמת הטיול בטנזניה וקבלנו טיול מצד אחד כפרטי למשפחתנו, ומצד שני מאורגן מטעם החברה מרגע ראשון ועד לחזרה ארצה. הכל היה בהתאם לתכנית ולפעמים לעבר. ראינו המון דברים וחיות. באמצע הסאפרי נפגשנו עם … מאיר שבדק את שירות של המדריכים המקומיים,רמת המלונות,מסלולים החדשים ועוד מיליון דברים מסביב. מאוד ממליץ על החברה וכמובן על חבר שלנו מאיר.
בוריס&סטלנה.
בית שמש
באפריל 2017 יצאנו כל המשפחה לטיול בטנזניה וזנזיבר, 5 ימים בטנזניה ו 5 ימים בזנזיבר, ילדים בגילאי 18, 15 ו- 9. נהנו מאוד ! חוויה מדהימה, ראינו המון חיות ואפילו זכינו לראות צייד של לביאה על גנו. מזג האוויר היה מצויין, כשירד גשם הוא היה לזמן קצר ולא הפריע למהלך הטיול גם ככה היינו בג'יפ או אפשר בזניבר להשתמש במטריות שיש בחדרי המלון או לתפוס מחסה. תחילה חששנו שיהיה משעמם להיות ימים שלמים בג'יפ ולחפש חיות, אך לרגע לא היה משעמם. הנהג/מדריך היה מצויין. הייתי מוסיפה עוד יום בטנזניה לראות את שבט ההדזבה. נהנינו לשחות עם צבים ולהאכיל אותם ב Baraka's Turtle Aquarium, היו צחוקים, לא לבוא עם בגד ים ירוק אם אתם לא רוצים שינשכו אתכם. מומלץ לבצע שנורקלים/צלילה באזור האי פמבה. ברצוננו להודות למאיר שטרית מטנזניה טריפ על הייעוץ, ארגון והליווי, קיבלנו יחס אדיב ואכפתי. כל הלודזים והמלון בזנזיבר היו ברמה גבוהה מאוד, הופתענו מאוד לטובה מטנזניה טריפ על הרמה והשירות. בזנזיבר היינו במלון ESSQUE ZALU יוקרתי ומפנק. בקיצור, אנו ממליצים מאוד !
רונית אבן חיים
מודיעין

שמורת אגם מניארה
5 (100%) 6 votes