03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

3 ימי ספארי ו- 4 ימי נופש בזנזיבר

3 ימי ספארי ו- 4 ימים מפנקים במיוחד בזנזיבר

טיול למפונקים – מיועד בעיקר למטיילים שרוצים “לטעום” טעימה קצרה מחוויית הספארי של טנזניה בשילוב נופש יוקרתי בחופיה המרהיבים של זנזיבר

3 ימי ספארי ו-4 ימים מפנקים בזנזיבר – טיול פרטי
7 ימים- 6 לילות | 7 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי- 3 ימי ספארי ו-4 ימים מפנקים בזנזיבר- בליווי מדריך מקומי מצוות MY TRIP

הטיול הזה מיועד בעיקר למטיילים שרוצים “לטעום” טעימה קצרה מחוויית הספארי של טנזניה ולשים את הדגש על החופים המרהיבים, הפינוקים, המלונות והאוכל המשובח שיש לזנזיבר להציע. נתחיל בשלושה ימי ספארי בשלוש מהשמורות המרכזיות בטנזניה: שמורת ימת מניירה, מכתש נגורונגורו ושמורת טרנגירי. שמורת ימת מניירה מפורסמת בלהקות הפלמינגו הגדולות הפוקדות את השמורה וצובעות אותה בוורוד. מכתש נגורונגורו ממוקם בתוך לוע של הר הגעש הכבוי הכי גדול בעולם, ובתחתיתו חיים עשרות אלפי בעלי חיים. בזכות ריבוי בעלי החיים, במרבית המקרים מספיק יום אחד של סיור בנגורונגורו כדי להצליח לצפות בכל “חמשת הגדולים” (אריה, נמר, פיל, באפלו וקרנף). שמורת טרנגירי מפורסמת בזכות אוכלוסיית הפילים העצומה החיה בשטחה, עצי הבאובב הענקיים, שעובי הגזע שלהם מגיע ל-10 מטרים, ובזכות תופעת טבע ייחודית המתקיימת בשמורה: אריות המטפסים על עצים ונחים על ענפי העץ. לאחר מכן נטוס ל-4 ימים של נופש מפנקים ורומנטיים במיוחד באחד המלונות הכי יוקרתיים בזנזיבר  הכולל את האטרקציות הכי שוות שיש לאי הקסום להציע.

לפרוט ימי המסלול לחצו על “מסלול ולוח זמנים”

המחירים משתנים בהתאם לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות
» טיסה פנימית לזנזיבר
» לודגי’ם ברמת תיירות גבוהה
» כלכלה: בימי הספארי על בסיס פנסיון מלא | בארושה  על בסיס ארוחת בוקר
» רכב ספארי 4X4 עם גג נפתח במהלך כל ימי הספארי
» מדריך/נהג מוסמך דובר אנגלית בכל ימי הספארי
» כניסה לכל השמורות והאתרים שבתוכנית
» מים מינרלים בכל ימי הספארי
» שהות במלון בזנזיבר + העברות

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות אישיות וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» טיפ למדריך המקומי

הערות:

  • יש להצטייד במזוודות רכות עד לגודל 24*17*7
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • יש להיוועץ עם משרד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים.
  • ניתן לשנות את ימי הספארי והנופש.
  • ניתן לשדרג את המלונות והלודג’ים
  • ניתן לקבל בזנזיבר פנסיון מלא
  • באשר לביטולים לאחר ביצוע ההרשמה: נא לעיין בתקנון החברה

בטנזניה מחירי הטיול משתנים בהתאם לעונה.

החודשים ינואר- פברואר, והתקופה שבין מחצית חודש יוני ועד לאוקטובר, מהוות את העונות היבשות, שהן עונות שיא בתיירות לטנזניה.
התקופה שמחודש מרס ועד למחצית יוני, והתקופה שמחודש נובמבר ועד למחצית דצמבר, מהוות את העונות הרטובות, הנחשבות ל- Low Season

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה |טיולים בחגים 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

.

לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם 💜🌸💫 ירדן עברון.
ירדן עברון
אני איש אפריקה, עבדתי הרבה שנים שם, עד לפני כמה שנים החלטנו זוגתי ואני להתחיל לנסוע במאורגנים, ניסינו עד שהגענו לקבוצת מיי טריפ וטנזניה טריפ. טיול ראשון לאיסלנד, קבוצה נהדרת, מדריך אחד הטובים שפגשתי היה חלום. עכשיו חזרנו מטנזניה, כל מילה מיותרת, מלונות ולודג'ים מהטובים ביותר, מכוניות ונהגים חבל על הזמן גם הם יודעי דבר, קבוצה נהדרת והעיקר המדריך גיורא לוין, אחד המומחים למזרח אפריקה עם לא המומחה. אני לא יודע מי בעלי החברה אבל המחיר, והנתינה לעומת חברות אחרות הן במלונות, הן בלחסוך זמן מיותר, הן בטיפול מתחילת הדרך במשרד, תודה לדורון, ולליאור על ההקשבה, והטיפול. והעיקר על עוגת יום ההולדת שלי, 75 לא הולך ברגל.
אתי ואיתמר
עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.

3 ימי ספארי ו- 4 ימי נופש בזנזיבר
4.8 (96.67%) 18 vote[s]