03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

3 ימי ספארי ו- 4 ימי נופש בזנזיבר

3 ימי ספארי ו- 4 ימים מפנקים במיוחד בזנזיבר

טיול למפונקים – מיועד בעיקר למטיילים שרוצים “לטעום” טעימה קצרה מחוויית הספארי של טנזניה בשילוב נופש יוקרתי בחופיה המרהיבים של זנזיבר

3 ימי ספארי ו-4 ימים מפנקים בזנזיבר – טיול פרטי
7 ימים- 6 לילות | 7 ימים 

מסלול הטיול מותאם באופן אישי לכל מטייל – פנו אל המומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

טיול פרטי- 3 ימי ספארי ו-4 ימים מפנקים בזנזיבר- בליווי מדריך מקומי מצוות MY TRIP

הטיול הזה מיועד בעיקר למטיילים שרוצים “לטעום” טעימה קצרה מחוויית הספארי של טנזניה ולשים את הדגש על החופים המרהיבים, הפינוקים, המלונות והאוכל המשובח שיש לזנזיבר להציע. נתחיל בשלושה ימי ספארי בשלוש מהשמורות המרכזיות בטנזניה: שמורת ימת מניירה, מכתש נגורונגורו ושמורת טרנגירי. שמורת ימת מניירה מפורסמת בלהקות הפלמינגו הגדולות הפוקדות את השמורה וצובעות אותה בוורוד. מכתש נגורונגורו ממוקם בתוך לוע של הר הגעש הכבוי הכי גדול בעולם, ובתחתיתו חיים עשרות אלפי בעלי חיים. בזכות ריבוי בעלי החיים, במרבית המקרים מספיק יום אחד של סיור בנגורונגורו כדי להצליח לצפות בכל “חמשת הגדולים” (אריה, נמר, פיל, באפלו וקרנף). שמורת טרנגירי מפורסמת בזכות אוכלוסיית הפילים העצומה החיה בשטחה, עצי הבאובב הענקיים, שעובי הגזע שלהם מגיע ל-10 מטרים, ובזכות תופעת טבע ייחודית המתקיימת בשמורה: אריות המטפסים על עצים ונחים על ענפי העץ. לאחר מכן נטוס ל-4 ימים של נופש מפנקים ורומנטיים במיוחד באחד המלונות הכי יוקרתיים בזנזיבר  הכולל את האטרקציות הכי שוות שיש לאי הקסום להציע.

לפרוט ימי המסלול לחצו על “מסלול ולוח זמנים”

המחירים משתנים בהתאם לדרישות הלקוח, משך הטיול, רמת המלונות, העונתיות ורכיבים נוספים…

המחיר כולל:
» טיסות בין לאומיות
» טיסה פנימית לזנזיבר
» לודגי’ם ברמת תיירות גבוהה
» כלכלה: בימי הספארי על בסיס פנסיון מלא | בארושה  על בסיס ארוחת בוקר
» רכב ספארי 4X4 עם גג נפתח במהלך כל ימי הספארי
» מדריך/נהג מוסמך דובר אנגלית בכל ימי הספארי
» כניסה לכל השמורות והאתרים שבתוכנית
» מים מינרלים בכל ימי הספארי
» שהות במלון בזנזיבר + העברות

המחיר אינו כולל:
» הנפקת ויזה בכניסה לטנזניה (מחיר: 50 דולר)
» הוצאות אישיות וביטוחים
» שתייה קלה במהלך הארוחות
» טיפ למדריך המקומי

הערות:

  • יש להצטייד במזוודות רכות עד לגודל 24*17*7
  • טנזניה – החל מה-1/6/2019 חל איסור על שימוש בשקיות ניילון ו/או פלסטיק מכל סוג שהוא. העוברים על החוק עלולים להיקנס בחומרה.
  • יש להיוועץ עם משרד הבריאות באשר לחיסונים הנדרשים.
  • ניתן לשנות את ימי הספארי והנופש.
  • ניתן לשדרג את המלונות והלודג’ים
  • ניתן לקבל בזנזיבר פנסיון מלא
  • באשר לביטולים לאחר ביצוע ההרשמה: נא לעיין בתקנון החברה

בטנזניה מחירי הטיול משתנים בהתאם לעונה.

החודשים ינואר- פברואר, והתקופה שבין מחצית חודש יוני ועד לאוקטובר, מהוות את העונות היבשות, שהן עונות שיא בתיירות לטנזניה.
התקופה שמחודש מרס ועד למחצית יוני, והתקופה שמחודש נובמבר ועד למחצית דצמבר, מהוות את העונות הרטובות, הנחשבות ל- Low Season

לחץ כאן לחזרה לעמודים: טיול פרטי לטנזניה | טיול מאורגן לטנזניה |טיולים בחגים 

לשאלות צרו עימנו קשר

לשאלות צרו עימנו קשר

לטל וגיורא, אחרי שחזרנו - זו הזדמנות להגיד תודה. בפעם הראשונה שדיברנו לפני יותר משנה וחצי, העולם עוד לא ידע מה זה קורונה, ואנחנו הזמנו טיול ספארי בטנזניה למשפחה שלנו, אליו היינו אמורים לצאת בקיץ 2020. ואז הגיעה הקורונה, ואחרי לבטים רבים ביקשנו מכם לבטל את הטיול, ואתם נתתם שירות מבין, מקצועי ומהיר, וכמו שידעתם לקחת כסף בהזמנה, כך גם ידעתם להחזיר - לא מובן מאליו! לכן ידענו אחרי שהקורונה הרגישה כמעט מאחורינו, מול מי נזמין את הטיול מחדש. והפעם גם יצאנו לטיול מחוסנים ובטוחים, והיה פשוט מעל ומעבר לכל דימיון - ספארי בשמורות הטובות ביותר, מדריך מקצוען, זורם וחברותי, לודג'ים מפנקים ונקיים, וליווי שלכם לאורך כל הדרך, לראות שהכל בסדר ואנחנו שומרים על עצמנו ונהנים. המשיכו כך!
משפחת אנג'ל
.
לדורון וצוות טנזניה טריפ היקרים רצינו להודות על טיול מדהים לטנזניה וזנזיבר. סוף-סוף אחרי שנאלצנו לדחות אותו מספר פעמים בגלל הקורונה (ותודה שאפשרתם לנו לעשות זאת כל פעם מחדש ובהבנה) יכולנו לצאת לטיול שככ חיכינו לו, ואכן כל הציפיות התגשמו - טבע מטורף, מדריך מנוסה בעל ידע ומקומות לינה מעולים. תודה! יוסי ואלינור
יוסי ואלינור יזדי
.
גיורא יקר, רצינו להודות לך על טיול מושלם! כששמעתי על טיולים לטנזניה והתחלתי לברר איך עושים את זה, הגעתי אליך דרך המלצה חמה של מכרה. כל מה שהיא אמרה, ויותר מזה, קיבלנו: מענה לכל שאלה מקטנה ועד גדולה, לפני הנסיעה ותוך כדי, הצעות ובחירת המסלול המדויק והמתאים שמשלב את המענה לצרכים לכל בני המשפחה שלנו, מדריך טנזני נפלא שנתן מענה לכל בקשה ושאלה, והכל תפור ומוכן בשבילנו, ובעיקר - טיול מיוחד במינו, רגוע ומהנה! תודה רבה! זו היתה חוויה משפחתית מיוחדת מאוד. ממליצים בחום למי שרוצה פשוט להינות בראש שקט 🙂 לולה, אורי, שירה ואסף רוקני.
משפחת רוקני
.

3 ימי ספארי ו- 4 ימי נופש בזנזיבר
4.8 (96.47%) 17 vote[s]