03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

חמשת תופעות הטבע המסעירות ביותר בטנזניה

טנזניה מלאה חוויות מסעירות לרוב. המרדפים המרתקים ברחבי הסוואנה, מאבקי ההישרדות המפעימים ושגרת החיים המסקרנת של בעלי החיים,  מותירים בתייר רושם עז ומראות שקשה לשכוח. תופעות הטבע הייחודיות המתרחשות בטנזניה מדי שנה, ולעתים כל השנה, תופסות מקום מרכזי בחוויה הטנזנית העוברת על המטייל וצובעות את הטיול כולו בצבעים דרמטיים.  לפניכם אחדות מבין תופעות הטבע היותר מסעירות וייחודיות שטנזניה מזמנת למטייל. תיהנו!

 


הנדידה הגדולה- הנדידה הגדולה מתרחשת מדי שנה בשמורת הסרנגטי שבטנזניה. כ-2 מיליון גנו, מאות אלפי זברות ואנטילופות מזנים שונים נודדים בכל שנה מטנזניה צפונה אל מישורי שמורת המסאי מארה אשר בקניה. בעלי החיים, אשר סיימו לאכול עד תום את מלאי העשב הירוק שבסרנגטי, חוצים את נהר המארה אל עבר כרי העשב העצומים המחכים להם בקניה. במהלך חציית הנהר להקות גדולות של תנינים צופים בעדרי בעלי החיים, ורק מחכים לרגע המתאים להתחיל בצייד. מי שצפה במו עיניו בנדידה הגדולה ובמראות המסעירים של חציית נהר המארה, ינצור חוויה זו לאורך זמן.
למעבר לטיול מאורגן בטנזניה בעונת הנדידה לחצו כאן

Fotolia_66326774_S-Lake-Natron-tanzania
אגם האבן- אגם נטרון, השוכן בצפונה של טנזניה, ידוע מזה שנים בכינויו “אגם האבן”. הסיבה לכך פשוטה – ציפורים, ובעלי חיים, הבאים במגע עם מימי האגם, עוברים בתוך זמן קצר יחסית תהליך של התקשות והופכים לגוש הדומה לאבן, המזכיר במראהו מאובן. האגם מתאפיין בתערובת ייחודית של מלחים ומינרלים. מימיו בסיסיים מאוד והטמפרטורה שלהם מגיעה ל- 60 מעלות. תכונות אלה של האגם הם האחראיות לתופעת הטבע המפתיעה המתחוללת בו, ולמראות הייחודיים של בעלי חיים הנראים כמו מאובנים עתיקים.

 

shutterstock_89466403-סרנגטי
אריות על ענפי העצים- אריה מטפס על עץ הוא מראה מפתיע, שכן ידוע כי לאריות יכולת טיפוס מוגבלת ביותר. אבל מסתבר שבטנזניה הכל (כמעט) אפשרי. אריות מטפסים על גזע העץ, מתמקמים להם בנוחות ורובצים על ענפים גבוהים זמן ממושך. תופעת טבע מרשימה זו תוכלו לראות בעיקר בשמורת הסרנגטי ושמורת ימת מניירה שבטנזניה.

 

Fotolia_134680973_S-Wildebeest-in-Ngorongoro-Conservation-Area,-Tanzania
עונת ההמלטות בשמורת סרנגטי- בשמורת הסרנגטי מתרחשת בכל שנה בין החודשים פברואר-אפריל תופעת טבע מרגשת במיוחד. מדי יום מתרחשות בשמורה כ-6,000 המלטות ובמשך התקופה כולה מתרחשות כ-200,000 (!) המלטות בסה”כ. רובן המכריע של ההמלטות הן ההמלטות של הגנו. המראה של גור גנו היוצא אל אוויר העולם – מפעים ממש. ההמלטה נמשכת דקות ספורות בלבד, וכמעט מיד עם היוולדו הגור מתחיל בניסיונות ראשונים לעמוד על רגליו. מקץ חצי שעה הגור כבר מסוגל להתהלך בעצמו. המספר העצום של המלטות הגורים הופך את הסיכוי לחזות בהמלטה, ואף במספר המלטות, לגדול. עובדה זו מושכת אל הסרנגטי מדי שנה עשרות אלפי מטיילים במהלך חודשים אלה.

 

Fotolia_107989834_S-Albino-Warthog---Ngorongoro-Crater---Tanzania
לבקנות ומיעוט פיגמנטציה בקרב בעלי חיים בטנזניה- תופעת הלבקנות בבעלי חיים ותופעה של בעלי חיים לויקוציסטים (חיות שתאי העור בגופם מייצר צבע מועט בלבד), נובעות שתיהן ממוטציה גנטית. תופעה זו נדירה ביותר בקרב בעלי החיים. טנזניה משמשת בית גידול לעשרות מיליוני בעלי חיים. עובדה זו  מגדילה ככל הנראה את הסיכוי למצוא בעלי חיים לבקנים ובעלי חיים לויקוציסטים, דווקא בטנזניה. ואכן בטנזניה נצפו ג’ירף לבן, בבון לבן ואפילו גנו לבן, בעלי חיים שהם כאמור נדירים ומסקרנים ביותר.

 

רוצים פרטים נוספים על טיול לטנזניה – צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם.

לשאלות צרו עימנו קשר

.

היי דורון, חזרנו היום מטיול של פעם בחיים, הבניית טיול שלך היתה ככ מוצלחת, מאוזנת, אין מילים להודות על טיול מושלם שעשית לנו. המדריך בטנזניה, אדסון, אישיות אמיתית, 5 ימים של חוויה בלתי נשכחת, המלון בזנזיבר חלום אמיתי, בריאן מקסים, היה מאה מתוך מאה, אין מילים, תודה ענקית על הכל ורד וגליה🙏🙏🙏
תודה על טיול של פעם בחיים!
ראשית גיורא מדריך מדהים לא רק בידע ( גוגל מהלך) אלא גם באישיות הנינוחה, ההיכרות שלו את המקומות והאנשים אליהם הגענו, ההמלצות הטובות ועוד הרבה מעבר לכך. כל יום היה חוויה מיוחדת בפני עצמה, המלונות מעולים!!! והאוכל טעים מאוד. עד לטיול זה לא הכרתי את חברת מיי טריפ. ללא ספק, לפני היעד הבא אתחיל לחפש אצלכם. תודה רבה על חוויה מיוחדת
משפחת עקיבא
עודד הוא מדריך מעולה שמשלב ידיעת החומר עם אכפתיות וראיה מקיפה של הקבוצה וצרכיה. בכל יום היה ברור שמישהו חשב ותכנן והשקיע בכדי שנהנה מהטיול. מסביב לעודד היו הרבה נהגים שעשו מעל ומעבר בכדי שנהנה . מבחינתנו הטיול הזה היה הצלחה! תודה רבה לכל הצוות

4.8/5 - (9 votes)