03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

לשאלות צרו עימנו קשר

טיול תמריץ לטנזניה

מנכ”לים ובעלי חברות רבים נוהגים להבטיח לעובדים, שהעובד שימכור הכי הרבה מוצרים או יגייס הכי הרבה לקוחות, יזכה בטיול לחו”ל במתנה – טיול תמריץ. ואיזה טיול ירתק, יסעיר וימריץ את העובדים להגדיל את המכירות, יותר מאשר טיול תמריץ לטנזניה, לראות אריות ולטפס על הר הקילימנג’רו?

וכמובן שאפשר גם להעניק טיול תמריץ לטנזניה לצוות המנהלים, לצוות המכירות או לצוותים אחרים כדי לעזור להם להתגבש ביחד ולעבוד טוב יותר כצוות.

אז איך תופרים טיול תמריץ מנצח לטנזניה, כזה שימריץ את העובדים שלכם להקפיץ את המכירות או יעזור לעובדים להתגבש ולעבוד ביחד בצורה הכי אפקטיבית?

לשאלות צרו עימנו קשר

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו בטנזניה טריפ נרכיב עבורכם טיול תמריץ שמותאם בדיוק לצרכים האירגוניים והעסקיים שלכם. הקמנו מחלקה מיוחדת, שמתמחה אך ורק בטיולי תמריץ לטנזניה. הצוות כולל את המומחים שלנו לטיולים בטנזניה ואת מנהל הפיתוח העסקי שלנו. צוות המחלקה שלנו יפגש איתכם וילמד מכם שלושה דברים עיקריים: איזו חוויה אתם רוצים ליצור עבור העובדים, מהם הערכים והמסרים שאתם רוצים להנחיל לעובדים באמצעות הטיול, ואילו יעדים אירגוניים ועסקיים אתם מעוניינים למנף בעזרת הטיול.

להמשך קריאה לחץ...

לאחר הפגישה נבנה עבורכם טיול תמריץ מנצח לטנזניה. המומחים שלנו לטנזניה ידאגו לצד החווייתי של הטיול: בחירת מדריך מעולה, מסלולי טיול מרתקים, אטרקציות סוחפות, ומלונות מפנקים במיוחד. ואילו מנהל הפיתוח העסקי שלנו ידאג לשלב בטיול את הערכים והמסרים שאתם מעוניינים להנחיל לעובדים ובסיכומו של דבר ידאג שהטיול ינחל הצלחה גם מן ההיבט הארגוני והעסקי. טיול תמריץ לטנזניה יכול להיראות כמשימה שתדרוש מכם מאמץ ניכר. אבל אל דאגה, אנחנו בטנזניה טריפ נתפור לחברה שלכם את הטיול עד לפרט האחרון. נשחרר אתכם מכל המטלות והדאגות הכרוכות בטיול, וכל מה שיישאר לכם לעשות זה לארוז מזוודה, להצטרף לצוות העובדים, ופשוט להנות.

עודד היקר! ממש מטורף מה שעברנו בשבוע אחד בטנזניה וזנזיבר! לאחר חיפוש ותחקור ומלא שיחות עם מדריכים מקומיים וסוכנויות ישראליות, אני באמת מאושרת מהבחירה שלי. נהנתי ברמות. זה הטיול הכי עוצמתי חווייתי ומדהים שעשיתי עד כה. חלק ענק מזה הוא בזכותך. כשהחלטתי לצאת לבד למסע כזה לקחתי בחשבון שלא הכל ילך חלק, אבל בעזרתך הכל קרה על הצד הטוב ביותר. תודה רבה על כל זה! כמובן שאמליץ באהבה על טיולים בהדרכתך ועל טנזניה טריפ.
.
צוות טנזניה טריפ היקר, ברצוני להודות לכם על חוויה נהדרת שעברנו בזכותכם. תודה לדורון ששקד על מסלול הנסיעה, הפרטים וההוראות אשר השתנו שוב ושוב עקב מגיפת הקורונה. גם במהלך הטיול נתקלנו בסיבוכים עקב המצב הבריאותי אשר בשילוב עם ההתנהלות הטבעית של התושבים המקומיים הצריכה טיפול מיוחד. וגם על פתרון בעיות אלו והפתעות יפות נוספות שקבלנו למרות שלא היו כלולות בסיכום הראשוני - תודות לדורון ולרועי. זכינו לשירות אדיב ונעים גם מאת Mushi, הנהג המקצועי בספארי אשר עשה הכל כדי להנעים את זמננו, דאג לצרכינו ולבטחוננו ודאג שלא נחמיץ אף חוויה. הלודג׳ים והמלונות נבחרו בקפידה, דורון נתן לנו מענה גם מול נותני השירותים המקומיים,הרגיע אותנו והסביר לנו כיצד יש להתנהל בקצב של טנזניה והיה נראה שלמרות שאנחנו נמצאים לבד ורחוק מהבית יש מי שמשגיח עלינו מרחוק ודואג שלא יחסר לנו דבר. תודה שדאגתם לשמור איתנו על קשר במשך חודשים רבים בהם המצב לא היה ברור בעולם כולו עד להשלמת המשימה באופן הטוב ביותר. נשמח לספר חוויות ולהמליץ, תודה על הכל, משפחת גבורי.
משפחת גבורי
במהלך יולי נסענו לטיול משפחות בטנזניה. הטיול תוכנן לפני שנתיים ונדחה בשל הקורונה. ברצוני להודות לחברת מי טריפ ובמיוחד לדורון, נציג החברה עימו היינו בקשר לפני ובמהלך הטיול, על הסבלנות, התמיכה והשירות שקיבלנו. מדובר בטיול מורכב עם הרבה אנשים שכלל טיול ספארי ונופש בזנזיבר, כל זה בתקופת הקורונה בה ההנחיות והמציאות משתנה כל הזמן. הטיול היה מהנה ביותר, חווייתי ומצוין, החל מהשלב בו קיבלו את פנינו בשדה התעופה, המדריכים המצוינים שהיו לנו, המלונות והלודג'ים בהם שהינו, האוכל המצוין ועוד. בכל בעיה שהתעוררה קיבלנו תמיכה ופתרון מיידי מדורון, אין ספק שטיול זה היה חווייתי ועוצמתי ברמה גבוהה וכולנו נהנינו מאוד, פשוט מושלם!! תודה רבה רבה
עודד