03-9799923
אמון הציבור
info@tanzania-trip.co.il | 03-9799923 טנזניה טריפ - המומחים לטיולים בטנזניה
call us now

טיולים פרטיים לטנזניה וזנזיבר

טיול שיגשים את החלומות הכי פרועים שלכם.
לזוגות | משפחות | וקבוצות

טיולים לטנזניה בטיסות ישירות

טיולים לטנזניה וזנזיבר בטיסות ישירות במגוון תאריכים

טיולים מאורגנים לטנזניה וזנזיבר

טיולי הספארי הטובים ביותר בעולם!
הדרכה בעברית | פנסיון מלא | לודג'ים מפנקים

לשאלות צרו עימנו קשר

טיול תמריץ לטנזניה

מנכ”לים ובעלי חברות רבים נוהגים להבטיח לעובדים, שהעובד שימכור הכי הרבה מוצרים או יגייס הכי הרבה לקוחות, יזכה בטיול לחו”ל במתנה – טיול תמריץ. ואיזה טיול ירתק, יסעיר וימריץ את העובדים להגדיל את המכירות, יותר מאשר טיול תמריץ לטנזניה, לראות אריות ולטפס על הר הקילימנג’רו?

וכמובן שאפשר גם להעניק טיול תמריץ לטנזניה לצוות המנהלים, לצוות המכירות או לצוותים אחרים כדי לעזור להם להתגבש ביחד ולעבוד טוב יותר כצוות.

אז איך תופרים טיול תמריץ מנצח לטנזניה, כזה שימריץ את העובדים שלכם להקפיץ את המכירות או יעזור לעובדים להתגבש ולעבוד ביחד בצורה הכי אפקטיבית?

לשאלות צרו עימנו קשר

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו בטנזניה טריפ נרכיב עבורכם טיול תמריץ שמותאם בדיוק לצרכים האירגוניים והעסקיים שלכם. הקמנו מחלקה מיוחדת, שמתמחה אך ורק בטיולי תמריץ לטנזניה. הצוות כולל את המומחים שלנו לטיולים בטנזניה ואת מנהל הפיתוח העסקי שלנו. צוות המחלקה שלנו יפגש איתכם וילמד מכם שלושה דברים עיקריים: איזו חוויה אתם רוצים ליצור עבור העובדים, מהם הערכים והמסרים שאתם רוצים להנחיל לעובדים באמצעות הטיול, ואילו יעדים אירגוניים ועסקיים אתם מעוניינים למנף בעזרת הטיול.

להמשך קריאה לחץ...

לאחר הפגישה נבנה עבורכם טיול תמריץ מנצח לטנזניה. המומחים שלנו לטנזניה ידאגו לצד החווייתי של הטיול: בחירת מדריך מעולה, מסלולי טיול מרתקים, אטרקציות סוחפות, ומלונות מפנקים במיוחד. ואילו מנהל הפיתוח העסקי שלנו ידאג לשלב בטיול את הערכים והמסרים שאתם מעוניינים להנחיל לעובדים ובסיכומו של דבר ידאג שהטיול ינחל הצלחה גם מן ההיבט הארגוני והעסקי. טיול תמריץ לטנזניה יכול להיראות כמשימה שתדרוש מכם מאמץ ניכר. אבל אל דאגה, אנחנו בטנזניה טריפ נתפור לחברה שלכם את הטיול עד לפרט האחרון. נשחרר אתכם מכל המטלות והדאגות הכרוכות בטיול, וכל מה שיישאר לכם לעשות זה לארוז מזוודה, להצטרף לצוות העובדים, ופשוט להנות.

.

טיול מהנה במיוחד לטנזניה וזנזיבר, מאורגן היטב, מסלול טוב, הדרכה מעולה. תמימות דעים במשפחה. אמליץ מאוד לחבריי.
ורדה
רציתי להודות על טיול בלתי נשכח לטנזניה-זנזיבר 22.2.2022. לרגל חגיגת בת המצווה בתי ואני עברנו טיול חווייתי, מרתק ועוצמתי. שילוב מדהים של טבע, חיות ואנשים מדהימים. גילה המדריכה המדהימה פתחה בפנינו עולם חדש וקסום של טנזניה הפראית בשילוב של זנזיבר הקסומה. אמנם בטנזניה לא הייתה חוויה קולינרית אבל שבענו מהנופים, החיות והטבע שזימן לנו חוויה יוצאת דופן. לאחר ימים עמוסים ואינטנסיביים בטנזניה המנוחה בזנזיבר הייתה מתבקשת, חופים נדירים עם עצי דקל ואווירה קסומה. בחירה בטיול משולב של שני היעדים היתה החלטה נכונה עבורנו. תודה לגילה על הסבלנות, האווירה הנעימה, הארגון והדאגה שכולם יהיו מרוצים. בעלת יכולת מדהימה ליצור שיח ותקשורת עם מבוגרים וילדים כאחד. תודה על השיתוף בידע העצום ובקיאות בכל נושא שקשור לטנזניה-זנזיבר ובכלל, לא נותרנו עם שאלה ללא מענה. וכמובן תודה ענקית על היחס האישי לאורך כל הטיול והליווי הצמוד כדי להפחית מהחשש שליווה אותי בנסיעה לבד עם ילדה. אין ספק שהטיול היה כל כך מוצלח בעיקר בזכותה. תודה על הכל.
שירלי ורעות סגמן
לגילה המדריכה המקסימה שליוותה אותנו במשך שמונה ימים, דאגה לנו לכל דבר שהיינו צריכים וידעה להכיל, להרים את המצב רוח כשצריך, לעניין אותנו בעובדות וסיפורים מגניבים ותמיד להשאיר טעם של עוד.. בתור מישהי שרגילה לטייל לבד או עם חברים גיליתי שטיולים מאורגנים יכולים להתאים גם לצעירים או יחידים שמצטרפים לקבוצה ולענות על כל הציפיות ומעבר תודה אישית ממני לגילה ולצוות טנזניה טריפ על טיול מושלם ??? ירדן עברון.
ירדן עברון